1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer Yorumu

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer Yorumu
0

Physicians formula sadece Gratis’lerde satılan bir Amerikan markası. Sevimli ambalajıyla dikkat çeken Murumuru Butter Bronzer ürününden bahsedeceğim bugün size.

Sık sık indirime giren bir marka aslında. Bu sebeple herhangi bir ürününün almak için indirim zamanlarını beklemenizi öneririm. Malum bu aralar her şeyin fiyatı uçmuş durumda.

Murumuru Butter Bronzer plastik ama sağlam bir ambalajda satılıyor. Kendisinin biraz tombik bir paketlemesi var. Yazı hatırlatan yeşilli sarılı bir kutusu var. Yoğun kokulu bir ürün, paketi açar açmaz yoğun bir Hindistan cevizi kokusu alıyorsunuz. Zamanla bu koku biraz azalıyor doğal olarak. Bronzerın alt kısmında yeşil renkli değişik bir süngeri var. Ben bu süngeri hiç kullanmadım, paketli bir şekilde duruyor 😊.

Ürünün yumuşacık, kremsi bir yapısı var, bu da ürünün dağıtmayı kolaylaştırıyor. Fırçayla çok kolay uygulanıyor ve kalıp gibi durmuyor. İçerisinde hafif ışıltılar var, bu sebeple özellikle yaz aylarına çok yakışıyor. İlk aldığımda rengi çok açık gelmişti, fakat kullandıkça aslında yeterli olduğunu fark ettim. Yazın bronzlaşınca cildinizde belli olmayabilir tabi 😊.

Yağlı bir yapısı olmasına rağmen bende herhangi bir sivilcelenme sorununa neden olmadı. Dağıtması, ışıltısı, doğal durması ve nötr rengi sebebiyle elimin en sık gittiği bronzerlardan biri oldu. Turuncu olmayan bronzerları daha çok seviyorum ve kendime daha çok yakıştırıyorum. Bu kadar büyük bir bronzerı bitirebilir miyim bilmiyorum fakat bitirirsem kesinlikle yenisini almak isterim. Keşke ambalajı biraz daha minik olsaydı, seyahatlerde yanıma almak istemiyorum kendisini bu kadar büyük olması nedeniyle. Çünkü çok yer kaplıyor ve seyahatlerde yanıma mümkün oldukça az şey almak istiyorum.

Siz Physicians Formula markasının Murumuru Butter Bronzer ürününü kullandınız mı? Yorumlarınız neler? Favori bronzerınızı da yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Sevgiler 🤗

Bu yazıya da bakın: Physicians Formula Butter Believe It! Fondöten ve Kapatıcı Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap