1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Bee Beauty Q10 Sıkılaştırıcı Göz Kremi Yorumu

Bee Beauty Q10 Sıkılaştırıcı Göz Kremi Yorumu
0

Artık cilt bakımının ne kadar önemli olduğunu anladık, bu sebeple nemlendiriciler herkesin vazgeçilmezleri arasına girdi. Farklı şeyleri denemeyi çok sevdiğim için bugün size Bee Beauty Q10 Sıkılaştırıcı Göz Kremi yorumu ile geldim.

Uygun fiyatlı bir göz kremi ararken Gratis’te bu kremin %50 indirimle komik bir fiyata satıldığını gördüm. Denemek için almak istedim. Kremi tamamen bitirince de sizinle yorumlarımı paylaşmak istedim.

Ürün pek çok göz kremi gibi 15 ml boyutunca, minicik bir şey. Fakat o kadar çabuk bitirdim ki ağzıma sıkıp yesem ancak o kadar çabuk biterdi. Yoğun bir kokusu yok. Yapısı da oldukça ince. Bee Beauty markasını içerik olarak temiz bir marka olarak tanıdığım için emilim konusunda sıkıntı yaşayacağımı düşünmüştüm, fakat krem kolayca cildimle bütünleşti. Cildimde herhangi bir komedon, yanma vs gibi sorunlar çıkarmadı.

Göz altımda morluk sorunum pek yok, bu sebeple aydınlatma konusunda ne kadar başarılı olduğu hakkında bir şey söyleyemiyorum. Asıl vaadi sıkılaştırma konusunda ise tabii ki bir beklentim yoktu, olmayan beklentimi karşıladı 😊. Hafif bir nemlendirme sağladı, fakat sıkılaştırdı mı, tabii ki de hayır. Zaten sıkılaştırmasını beklemiyordum. Nemlendirme konusunda çok başarılı bulamadım kendisini. Benim yaşım 30+ olduğu için hiç yeterli gelmedi. Nemlendirmesini ancak 25 yaş altı yeterli bulabilir diye düşünüyorum. Yani yaşınız 18 civarındaysa ve yeni göz kremi kullanmaya başlıyorsanız tercih edilebilecek bir krem. Yaşı biraz ilerleyenler için asla yeterli gelmeyecektir, benimki bu yüzden çabuk bitti zaten.

Makyaj öncesinde kullandığımda kusma yapmamasını çok sevdim. Günlük kullanımda, hafif bir makyaj yaparken, makyaj öncesi nemlendiricisi olarak tercih edebileceğim bir göz kremi oldu benim için. Onun dışında gece için daha güçlü bir krem kullanmayı tercih ediyorum. Yaş ilerledikçe, kırışıklıklar artınca keşke daha önce başlasaydım krem kullanmaya dememek için, yaşınız kaç olursa olsun bir göz altı kremi edinin.

Hep söyleniyor, ben yine de bir kere daha hatırlatayım; mucizevi bir göz kremi yok, bu sebeple kırışıklık oluşumunu geciktirmek olmalı hedefiniz.

Özetle; bütçesini yormayacak, kolay emilebilecek, fazla beklentiye girmeden hafif bir nem sağlayacak göz kremi arayan genç arkadaşlarıma Bee Beauty Q10 Sıkılaştırıcı Göz Kremini öneririm. Günlük kullanımda makyaj altına kullanmak için ben de bir kere daha tercih ederim, fiyatı çok uygun çünkü.

Siz Bee Beauty Q10 Sıkılaştırıcı Göz Kremini kullandıysanız yorumlarda buluşalım. Uygun fiyatlı göz kremlerinizi de yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Sevgiler 🤗

Bu yazıya da bakın: Bee Beauty Bee Kolajen Yaşlanma Karşıtı Cilt Kapsülü Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap