1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Neutrogena Hydro Boost Yüz Temizleme Jeli Yorumu

Neutrogena Hydro Boost Yüz Temizleme Jeli Yorumu
0

Bu sefer bir cilt bakım ürünüyle geldim. Neutrogena hepimizin severek kullandığı markalardan fakat ben bu jele özellikle bayıldığımı belirtmek isterim. Peki nesine bayıldım? Hemen anlatayım.

İlk olarak kokusundan başlamak istiyorum. Çok hafif, nemlendirici kremler gibi kokuyor, asla rahatsız edici değil. Parfümlü olmaması beni memnun etti.

İkinci olarak cildi çok güzel temizliyor. Benim karma-yağlı arası bir cildim var. Cildimi yıkadıktan sonra gıcır gıcır ses gelmiyor ve ferahlık veriyor. Cildi hafif derecede geriyor, fakat siz kuru ciltliyseniz sizin yüzünüzü daha çok gerebilir. Ek olarak da bir yumuşaklık hissi veriyor onu da çok seviyorum.

Üçüncü olarak şişesinin pompalı olması, oldukça kullanışlı bir hale getirmiş ürünü. Kullanımı çok kolay. Ben hiç makyaj temizlemek için kullanmadım, genel olarak makyaj temizledikten sonra yatmadan kalıntılardan arındırmak için kullanıyorum. Gözlerimi hiç yakmadı, bu açıdan da başarılı.

Temizleyiciyi düzenli olarak kullanmadım, şimdi yalan söylemeye gerek yok. Bu sebeple sivilcelerimde azalma oldu diye iddiada bulunamayacağım. Yine de kullandıktan sonra cildimin temizlendiğimi hissediyorum, üzerine bi de tonik ve nemlendirici uygulayınca cillop gibi oluyorum.

Ürün sık sık indirime giriyor. Bu sebeple eğer almayı düşünüyorsanız indirimleri bekleyerek o şekilde satın almanızı öneririm.

Siz Neutrogena markasının bu ürününü kullandınız mı? Ne düşünüyorsunuz? Kullandığınız yüz temizleme ürünleri neler? Yorumlara bekliyorum!

Öpüyorum.

Satın almak için: Tık tık

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Simple Yüz Nemlendirici Yorumu

 

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap