1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

L’oreal Kahveli Şeker Peeling Yorumu

L’oreal Kahveli Şeker Peeling Yorumu
0

Peeling, diğer adıyla yüz soyma işlemi, benim haftada 1-2 kez uygulamaya çalıştığım bir cilt temizleme yöntemi. Bugün de bir peeling ürününden bahsedeceğim. L’oreal markasının kahveli şeker peeling ürününün yorgunluk karşıtı olduğu belirtiliyor. İçerisinde kahve çekirdekleri – ki kokusuna bayılırım -, hindistan cevizi yağı ve badem yağı bulunuyor. Ürün cam kavanoz içine konulmuş ve üst tarafında da kurumasını engellemek için konmuş küçük bir kapağı var.

Öncelikle ürünün oldukça bereketli olduğunu söyleyebilirim. Kolay kolay biten ürünlerden değil, sadece yüzünüze değil, ellerinize ve dudaklarınıza da uygulayabilirsiniz. Benim yüzüm aşırı şiş durmadığı için yorgunluk alıyor mu, o konuda çok emin değilim, fakat cildi temizleme konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum. O kadar da güzel bir kokusu var ki, şöyle birazcık dilimin üzerine koymamak için zor tutuyorum kendimi her defasında 😊.

Makyaj öncesinde cildimi temizlemek için kullandığım zaman – tabii üzerine nemlendirici uygulamayı unutmuyorum – fondötenin cildime daha güzel oturduğunu görüyorum. Ciltteki ölü derileri baya baya gideriyor. Ufak da olsa bir ışıltı da veriyor, fakat en sevdiğim özelliği cildi yumuşacık yapması. Bununla cildimi yıkadıktan sonra, daha bir güzel hissediyorum 😊.

Güzel özelliklerinin yanı sıra, kötü özellikleri de var. Kavanoz şeklinde olduğu için parmağınızla aldığınızda mikrop kapma olasılığı bulunuyor. Ek olarak kuruma olasılığı da var, bu sebeple hava almamasına dikkat edin. Son olarak, içerisindeki peeling parçacıkları oldukça büyük, hassas ciltli olanların yüzünü çizebilir. Benim karma-yağlı arası cildimde bir sorun çıkarmadı. ine de kuru ciltliler mesela dikkatli olsunlar kullanırken bana göre.

Bugün de uygun fiyatlı ürünlerden L’oreal markasının kahveli peeling ürününü inceledik. Genel olarak güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle tekrar alırım.

Sizin en sevdiğiniz peeling ürünü hangisi? Yorumlarda cilt tipinizle beraber, favori peeling ürününüzü paylaşırsanız çok sevinirim.

Son olarak L’oreal markasının kahveli şeker peeling ürününü kullandıysanız, sizde nasıl etkiler bıraktı? Sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönleri nelerdir? Bunları da paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Sevgiler.

Ürünü incelemek için: Tık Tık

Trendyol Linki: Tık Tık

Bu yazı da ilginizi çekebilir: L’oreal Kil Maskesi Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap