1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Golden Rose City Style Yüz ve Göz Paleti İncelemesi – Warm Nude

Golden Rose City Style Yüz ve Göz Paleti İncelemesi – Warm Nude
0

Bugün Golden Rose markasının City Style Yüz ve Göz Paleti’ni inceleyeceğiz. Bu palette toplamda 9 far, 1 bronzer, 1 allık, 1 tane de aydınlatıcı bulunuyor.

İlk olarak şunu söylemek istiyorum ki palet çok tozutuyor. Bu sebeple önce göz makyajınızı, daha sonra yüz makyajınızı yapmanızı öneririm. Gözünüzün altı baya bir kirleniyor çünkü. Palette bulunan allık ve bronzerı da far olarak kullanabilirsiniz. Farlar aşırı pigmentli değil, bu sebeple makyaj yapmaya yeni başlayanlar için çok uygun. Tabii aşırı pigmentli olmaması, farları kat kat uygulamak zorunda olmanıza da neden olabiliyor. Bazı renkleri defalarca sürmek zorunda kaldım.

Paletin içerisinde bulunan allığı çok beğendim. Bronzer biraz turuncu alt tonlu, fakat rahatsız edici düzeyde değil. Hem farlar hem de bronzer ve allık güzel dağılıyor. Fakat aydınlatıcıyı hiç beğenmedim bu palette. İçerisindeki simler yüzünüzde belli oluyor. En fazla göz içi aydınlatıcısı olarak kullanılabilir diye düşünüyorum.
Palette koyu altın rengine benzeyen renk ve hoş bir bakır rengi var. Bu renkler favorim oldu. Bu renklerle gece makyajı da çıkarabilirsiniz diye düşünüyorum. Parlak farlar da genel olarak sedefli gibi duruyor, bu açıdan da sevdim.

Ürünün etiket fiyatı 95,75 TL. %50 indirimle oldukça uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Özetle; yüz ve göz paleti olmasıyla özellikle makyaj yapmaya yeni başlayanlar için önerebileceğim bir palet oldu. Uzun süre de gideceğini düşünüyorum. Fakat bir daha satın almam. Sadece bu palet ile çok da farklı makyajlar yapamıyorsunuz, bir süre sonra sıkılabilirsiniz. Yine de aldığıma pişman olmadım diyebilirim. Özellikle seyahatlerde çok işime yarıyor.

Siz Golden Rose City Style yüz paletini kullandıysanız yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Ek olarak en sevdiğiniz paletleri de yorumlarda belirtirseniz çok sevinirim.🤗

Sevgiler. ❤️

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Revolution Reloaded Palette Affection Far Paleti İncelemesi

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap