1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Diadermine Lift+Superfiller Göz Kremi Yorumu

Diadermine Lift+Superfiller Göz Kremi Yorumu
0

Yaşım artık 30’lara yaklaşmışken göz kremi kullanmadan geçen bir günüm olmuyor. Göz kenarlarımdaki kırışıklıklar baya baya kendini göstermeye başladı, ki bu kaz ayağı görünümü hepimizin sorunu aslında. Ben de bir göz kremi arayışına girdim. Bu süreçte düzenli olarak kullandığım ilk göz kremini sizinle paylaşmak istiyorum.

İçerisinde hyaluronik asit ve hyaluron bulunuyor. Ürün kırışıkları doldurmayı ve pürüzsüz bir görünüm vermeyi vadediyor. 30-50 yaş arası kişilerin kullanılması öneriliyor.

Ürünün 50 civarında. 30 ml olduğu için de standart göz kremlerine göre daha fazla miktarda satışa sunuluyor. Göz çevresini nemlendirmek konusunda yeterli olduğunu düşünüyorum. Az bir miktarı göz çevresine yetiyor.

Kırışıklık konusunda ise gözle görünür bir değişim yaratmadığını söylemem lazım. Evet, nemlendirmesi yeterli, hepsi o kadar. Daha uygun fiyatlı bir krem de alıp kullanabilirsiniz. Çok hafif bir kırışıklık doldurma etkisi var, fakat mucize beklememek lazım. 25 yaşından sonra önlem amaçlı kullanılırsa daha çok fayda görüleceğini düşünüyorum.

Genellikle makyaj öncesinde ve gece yatarken kullanmayı tercih ediyorum. Makyaj öncesinde gayet güzel sonuç veriyor. Cilde hızlı emiliyor ve hafif bir aydınlatma etkisi yaratıyor. Kendimi iyi hissediyorum kullandığım zaman.

Göz altında yağlanma yapmadı, fakat şöyle bir şey oldu: Normalde göz altımda hiç yağ bezesi tarzı şeyler çıkmaz. Fakat bu ürünü 1-2 hafta kullandıktan sonra göz altımda beyaz yağ bezesi gibi bir şey çıktı. Ürünü 2-3 gün kullanmadığımda da görünümü azaldı. Bu sebeple bir daha satın almayacağım bir ürün oldu. Kremi komple bitirdikten sonra umarım bu yağ bezesi kaybolur. Çok rahatsız edici.

Sizin kullandığınız ve çok sevdiğiniz göz kremleri neler? Göz kremi arayışım devam etmekte. Yorumlarda paylaşırsanız çok sevinirim.

Sevgiler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Neutrogena Visibly Clear Yağsız Yüz Nemlendiricisi Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap