1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Neutrogena Visibly Clear Yağsız Yüz Nemlendiricisi

Neutrogena Visibly Clear Yağsız Yüz Nemlendiricisi
0

Çoğumuzun cilt sorunlarından biri maalesef ki sivilceler. Kullandığımız nemlendiriciler sivilce yapınca, üstüne bir de tuzu biberi oluyor. Bu sebeple daha çok yağsız, daha hafif nemlendiriciler tercih etmeye çalışıyoruz. Bu yazımda size orta seviyede nemlendiriciliğe sahip yağsız Neutrogena markasının nemlendirici kremden bahsedeceğim.

Neutrogena zaten kendisini kanıtlamış bir marka. Bu markanın toniği ve temizleyicisi de çok beğeniliyor. Fakat maalesef kendisi benim beklentilerimi çok da karşılayamadı.

İlk olarak ürün içerik açısından biraz sınıfta kalıyor. İçerisinde methylparaben, ethylparaben, probylparaben barındırıyor. Bu çok ama çok eksi bir durum. Ek olarak içerisinde parfüm de bulunuyor. Parfümlü ürünleri sevmiyorsanız bu da eksi olabilir. Kokusu beni rahatsız etmiyor, ama yine de belirtmek istedim. İçeriğinde alkol de var. Çok temiz bir içerik sayılmaz açıkçası.

Ürünün nemlendiriciği de orta seviyede. Ben geceleri kullanmayı tercih ediyorum. Karma ciltli olmama rağmen pek yeterli gelmedi bana. Fakat cilde çabuk emiliyor. Bu güzel bir özellik. Birkaç yerden makyaj öncesi kullanımda fondötenin kusma yapmasına neden olduğunu duydum. Bu açıdan kullanmadan önce dikkat edin.

Sürdükten sonra ciltte bir yanma hissi oluşuyor, mentol gibi. Ben bu hissi sevdim. Fakat sevmeyenlerin daha çok olacağını düşünmekteyim.

Sivilcelerime ise pek bir etkisi olduğunu söyleyemeyeceğim. Benim için orta seviyede bir nemlendirici olmaktan öteye gidemedi. İçeriğinden dolayı bir daha satın almayı düşünmüyorum açıkçası. Yoklukta gideri olan ürünlerden. Ama çok da tatmin edici değil. Pembe ambalajlı greyfurtlu olanı almayı düşünüyordum, fakat şu an pek emin olamıyorum.

Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Kullandınız mı? Uygun fiyatlı nemlendirici arayışım devam etmekte. Önerilerinizi bekliyorum!

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Neutrogena Hydro Boost Yüz Temizleyicisi Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap