1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Beaulis Drag It Eyeliner İncelemesi

Beaulis Drag It Eyeliner İncelemesi
0

Eyeliner çekmeyi sevmeyen arasak kaç kişi buluruz ki? Ben de tabii ki eyeliner sürmeyi çok seviyorum. Fakat eyeliner sürmek her zaman kolay olmuyor. Bulaşıyor, akıyor, dağılıyor, bi de üstüne ince kuyruk yaparken eşit şekilde çekmek baya zor. Eyeliner’ın makbul olanı sivri uçlu olarak çekilir ne de olsa. Ben bundan dolayı eyeliner alacağım zaman hep ince uçlu olmasına özen gösteririm.

Beaulis hepimizin favori markalarından. Oldukça uygun fiyatlı olmasıyla da çoğumuzun gözdesi oldu. Bu eyeliner’ı ise sanırım en iyi ürünlerinden.

İlk olarak ürün keçe uçlu. Bu sebeple yumuşacık değil ama çok sert de değil. Kuyruklu eyeliner çekmek bu uçla çok kolaylaşıyor. Rengi de baya mat. Işıltı falan içermiyor. Rengi de simsiyah. Sürdüğünüzde baya koyu ve mat bir renk ortaya çıkıyor. Ek olarak ürün kalem şeklinde olduğu için tutması da çok kolay. Bu sebeple sürerken elinize daha kolay hakim olabiliyorsunuz.

Fiyat olarak da baya uygun. İndirimde 11-12 TL’ye bulabiliyorsunuz. Özellikle eyeliner çekmekte zorlanıyorsanız ya da yeni yeni çekmeye başladıysanız bu ürün ile inanılmaz rahat edeceksiniz. Ayrıca oldukça dayanıklı ve kolay kolay akmayan bir ürün olduğunu da eklemem gerekiyor.

Hakkında söyleyebileceğim tek olumsuz yorum ise indirim dönemlerinde bulunmasının zor olması. Ben indirimleri bekliyorum hep ürün satın almak için (hangimiz beklemiyoruz ki) ve bu ürünü ancak üçüncü indirimde falan denk getirebildim. İndirimsiz de alınabilir, o fiyatı sonuna kadar hak ediyor.

Kısacası, Beaulis’in bu Drag It isimli kalem ürününü çok ama çok seviyorum. Bittikçe – ya da kurudukça – kesinlikle yenisini alacağım. Fiyat/performans olarak her kuruşu hak ediyor. Böyle başarılı ürünler bulunca ve kullanınca çok mutlu oluyorum. Bu arada bu ürün dipliner olarak satılıyor aslında – ama ben eyeliner olarak kullanıyorum.

Peki siz bu ürünü kullandınız mı? Yorumlarınız neler? Favori eyeliner ürünlerinizi paylaşır mısınız?

Öpücükler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: New Well Fondöten İncelemesi

 

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap