1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

L’Oréal Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske İncelemesi

L’Oréal Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske İncelemesi
0

L’Oreal markası özellikle Türkiye’de en sevilen markalardan. Hem makyaj malzemeleri, hem cilt bakım ürünlerini başarılı buluyorum. Bu yazıda da bu markanın bir cilt bakımı ürünü olan Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maskesi’nden bahsetmek istiyorum.

İlk olarak ürünün ambalajından başlayalım. Ürün kavanozu cam şeklinde hazırlanmış, ki en sevdiğimden. Üzerinde de beyaz bir kapakçığı var. Bunun da kurumasını engellediği fikrindeyim. Alalı 5-6 ay olmasına rağmen henüz kuruma yapmadı. Fiyatı da %50 indirimlerinde 30 TL – 35 TL civarında yakalayabilirsiniz. Bu açıdan da aslında fiyat olarak uygun bir ürün.

Haftada 1 kullanıyorum. Maske neredeyse bitmek üzere, fakat siyah noktalar üzerinde çok fazla bir etkisini göremedim, biraz azalma olsa da tamamen temizlemiyor tabii ki. Cildim sorunlu bir cilt olduğu için bu etkisini gözlemlemem kolay oldu. Ek olarak ürünün oldukça parfümlü olduğunu da belirtmem lazım. Bu konuda hassasiyetiniz varsa parfümü sizi rahatsız edebilir.

Ürün kolay sürülüyor, çok şeker bir rengi var. Sürünce Şirine gibi geziyorum evde 😊. Kuruduğunda cildi çok germiyor, bu da beni mutlu etti. Çünkü bazı maskelerde kaşınma ve gerilme problemi yaşıyordum. Kolay durulanıyor, çıkartırken çok uğraşmıyorsunuz. Cilde güzel bir yumuşaklık ve ışıltı veriyor. Cildinizin temizlendiğini hissediyorsunuz gerçekten. Bu temizlenme hissi beni çok memnun ettiği için ben genel olarak maskeden memnun kaldım. Bitince tekrar aynısını değil ama farklı çeşitlerinden birini alıp denemek istiyorum. Tabii diğer çeşitlerini bulamazsam tekrar bunu almak zorunda kalabilirim, çok sevilen ve çabuk tükenen bir ürün olduğu için bulması zor olabiliyor.

Siz bu saf kil maskesini denediyseniz yorumlarda belirtmeyi lütfen unutmayın. Uygun fiyatlı favori maskelerinizi de yorumlarda belirtirseniz çok sevinirim.

Sevgiler.

Bu yazıya da bakabilirsiniz: İsana Perfect Teint Kapsül Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap