1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Pastel Profashion Eyebrow Mascara Yorumu

Pastel Profashion Eyebrow Mascara Yorumu
0

Kaşlarımıza artık eskisinden daha çok önem veriyor, boşluklarını dolduruyoruz. Onları tek başına bırakmıyoruz 😊. Özellikle yoğun bir göz makyajı yaptıysak, kaş makyajı yapmazsak olmuyor. Kaşlarımızı aşırı boyamak istemediğimiz zaman ise kaş maskaralarını tercih edebiliyoruz, en azından ben öyle yapıyorum.

Bugün size uzun zaman kullandığım Pastel Profashion Eyebrow Mascara ürününden bahsedeceğim. Bu maskaranın indirimsiz fiyatı 32 TL civarında (tabii fiyatlar her gün değiştiği için, ben bu yazıyı yazarken en azından fiyatı bu 😊). İndirimlerini beklerseniz baya uyguna geliyor Pastel’in her ürününde olduğu gibi.

Ürün miniminnacık bir ürün aslında. Çantanıza atıp taşıyabileceğiniz bir kaş maskarası. Plastik bir kabı var, bendeki bir süre sonra çatlama yaptı. Ben mi fazla sıktım bilemiyorum tabii 😊.

Küçük bir fırçası var, bu sebeple kolay uygulanıyor. Bendeki Light Brown rengi ve kaş rengime çok uydu. İçerisinde kızıllık barındırmamasını ise çok sevdim. Zaten kaş ürünlerinin içerisine neden kızıl bir renk koyarlar, hiç anlamıyorum. Uyguladığımda doğal bir görüntü oluştu. Kalemle boyamaktansa kaş maskaraları doğal durma açısından daha başarılı. Kalemle farla uğraşmak istemeyenler için oldukça ideal bir ürün, çünkü uygulaması çok kolay. Biraz dikkatli olmakta fayda var tabii, kaşın üst kısmını da boyayabilirsiniz bazen 😊 (tecrübe konuşuyor). Islak bir yapısı yok, bu sebeple kurumasını beklemenize gerek kalmıyor.

Sabitleme konusunda inanılmaz başarılı diyemeyeceğim, fakat en azından sabitlerken kaşlarınızı kaskatı yapmıyor. Renk vermesi de orta düzeyde, eğer çok seyrek kaşlarınız varsa size yeterli gelmeyebilir. Küçük boşluklar için daha ideal bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Özetle; günlük kullanıma çok uygun, çok da bir şey beklenmemesi gereken, minik fırçasıyla uygulama kolaylığı sağlayan uygun fiyatlı bir maskara oldu benim için Pastel Profashion Eyebrow. Elimdekini tamamen bitirmiş bulunmaktayım, artık kesinlikle renk vermiyor kendisi. Bu sebeple yenisini alır mıyım, alırım fakat başka maskaralar da denemek istiyorum. Sizin deneyip beğendiğiniz uygun fiyatlı maskaralar varsa yorumlarda benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Hem bana, hem başkalarına ürün önerisi olur.

Sevgiler 🤗

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Beaulis Fill İt Kaş Kalemi Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap