1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Beaulis Fake It Maskara Yorumu

Beaulis Fake It Maskara Yorumu
0

Maskara sanırım makyajda en çok sevdiğim ürünlerden biri. Hiç makyaj yapmasam bile mutlaka maskara sürüyorum. Beaulis çok da sevilen bir marka olduğu için bu yazımda da Fake it isimli rimelinden bahsetmek istedim.

Önce fiyatından başlayalım. İndirimsiz fiyatı 21,50 TL. fakat bildiğiniz gibi Gratis kendi mağazasına özel markalara sık sık %50 indirim yapıyor, bu rimel de %50 indirimde 11 TL gibi bir fiyata geliyor, gerçekten inanılmaz ucuz. Beaulis markasından aldığım tüm ürünlerde korkuyorum, fakat kullanınca her seferinde beni şaşırtıyor.

Fırçasıyla devam edelim. Fırçası plastik ki ben plastik fırçaları severim. İncecik fırçası var, ince fırçaların kullanımının daha kolay olduğunu düşünüyorum, sürerken daha kolay oluyor ve iç taraftaki kirpiklere daha kolay ulaşıyorsunuz. Üzerinde kocaman kocaman taramak için dikenler yok, bu sebeple kirpiklerinizi tararken ayırma konusunda maalesef çok başarılı değil.

Maskara oldukça ıslak. Bu sebeple kirpiklerde yapışma yapıyor. Bu zamanla azalmaya başlıyor, fakat en başlarda ben ürünü neredeyse çöpe atacaktım. 1-2 ay bekledikten sonra ıslaklık azalmaya başladı ve daha çok severek kullanmaya başladım. Ürün simsiyah, kirpikleri kapkara yapıyor, bu da daha hacimli ve uzun görünmelerini sağlıyor. Tek katta bile kirpiklerim iki katına çıkmış gibi oluyor, sanki takma kirpik takıyorum. Bu sebeple daha çok akşamları ya da YouTube videolarımda takma kirpik etkisi vermek istediğim zamanlarda kullanmayı tercih ediyorum. Herkesin kirpik yapısı farklı olduğu için herkeste farklı bir etki gösterebilir. Benim kirpiklerim nispeten uzun olduğu için daha da uzunmuş gibi görünüyor bu rimel ile.

Benim gözlerimde herhangi bir dökülme ya da bulaşma yapmadı, virüs sebebiyle uzun süre dışarı çıkamadığımız için uzun süreli performansını dışarıda test etme şansım da olmadı maalesef. 2-3 saatlik kullanımda sorun yaşamadım, fakat herkesin göz yapısı, alerjenlere hassas olup olmama durumuna göre farklı bünyelerde farklı performanslar gösterebilir.

Özetle; tam bir fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tekrar alırım. Fakat elimdeki rimeller bitince önce Beaulis’in diğer rimellerini de test etmek istiyorum. Bu rimel ile gerçekten iyi anlaştım; ilk aylarda çok ıslak olma durumu hariç! Zaman geçtikçe farklı deneyimler yaşarsam bu yazıyı da güncellerim mutlaka.

Siz Beaulis markasının Fake it isimli rimelini kullandınız mı? Ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Sevgiler.

Bu yazıya da bakın: Beaulis Fill It Kaş Kalemi Yorumu

Rimeli incelemek için: Tık Tık

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap