1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Revolution Pro Far Paleti – Regeneration Palette -Trends Mischief Mattes İncelemesi

Revolution Pro Far Paleti – Regeneration Palette -Trends Mischief Mattes İncelemesi
0

Revolution Pro çok güzel paletler çıkarıyor, her biri ayrı güzel. Bu yazımda bu en renkli far paletini masaya yatırmak istedim.

Palette toplamda 18 adet mat renk bulunuyor. Çılgın makyajlar yapmak için ideal. Her bir rengiyle ayrı bir “look” yaratabilirsiniz. Onun dışında birbiriyle kombinleyerek de farklı makyajlar çıkartabilirsiniz. Renkler biraz cesaret gerektiriyor, kabul ediyorum. Yine de renklerle oynamak için çok uygun bir palet olduğunu düşünüyorum. Bu paleti her elime aldığımda heyecanlanıyorum, YouTube kanalımda bu far paletini bol bol kullanacağım.

İçerisinde pek çok farklı renk tonu bulunduğu için makyajda farklı teknikler denemek isteyen herkeste bulunmalı bence.

İlk olarak farlar pigmentasyon açısından çok başarılı. Çok koyu değilse göz kapağınız, far bazı ya da kapatıcı uygulamadan da farları kullanabilirsiniz. Çok hafif bir tozutma yapıyor, fakat asla rahatsız edecek düzeyde değil.

İkinci olarak fırçaya rengini bırakması ve dağıtması da kolay. Bazı renklerde bu başarı oranı düşse de, yine de idare eder – mesela mavi ve yeşiller. Renkleri birbirleriyle karıştırırken zorlanmıyorsunuz. Kolaylıkla uygulanıyor. Fiyatını çok ama çok hak eden bir palet.

Renkli

Üçüncü olarak markanın “cruelty-free” ve vagan olduğunu da hatırlatmak isterim.

Son olarak göz kapaklarında herhangi bir birikme gözlemlemedim. Öyle hemen uçup giden farlar da yok içerisinde. Tüm renkleri daha kullanamasam da, genel olarak başarılı bir palet olduğunu söylemek isterim. NYX Ultimate paletini pahalı bulanlar için indirimde yakalanabilecek güzel bir ürün. Ah ah, Revolution Pro’nun tüm paletlerini almama engel ol Allah’ım! 😊 Kendimi tutamıyorum söz konusu makyaj malzemeleri olduğunda. Fakat far paletleri de, kapatıcı ya da fondöten gibi tükenen ürünler değiller. Kolay kolay bozulmuyorlar da. O yüzden yeni far paleti alırken hep kendimi kötü hissediyorum, evde bir sürü var zaten diye.

Siz bu paleti kullandınız mı? Katıldığınız ya da katılmadığınız yönleri neler? Favori paletleriniz hangileri?

Dev sevgiler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: City Color Safari Far Paleti Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap