1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Pastel Show Your Style Far Paleti İncelemesi – Artsy

Pastel Show Your Style Far Paleti İncelemesi – Artsy
0
Far paleti almaktan hiç bıkmayacağım makyaj ürünlerinden biri. Farklı renklerde far paletleri görünce dayanamıyorum. Hayatımda hiç far paleti bitiremedim, bitiren de görmedim 😊 Bitirmesi en zor ürünlerden diye düşünüyorum. Bugün de size renkli makyaj yaparım diye aldığım bir far paletinden bahsedeceğim.

İndirimden 25 TL gibi bir fiyata denk getirmiştim bu Pastel markasının Artsy paletini. Fiyatı çok uygundu, Pastel de Türk markası olduğu için ekstra bir sempatim olan marka. Pembiş çerçevesiyle de gönlümü çalmıştı, ben de dayanamadım aldım.

Bu far paletinin içinde toplamda 10 farklı renk bulunuyor. Bazıları simli, bazıları ise mat. Renkler birbirinden tamamen bağımsız diyebiliriz, birbirleriyle kullanmaya çok da uygun değiller bana göre. Ben günlük hayatımda bu kadar renkli makyaj yapmadığım için çok sık da elim gitmedi açıkçası palete.

Farları pigmentasyon açısından orta düzeyde buluyorum. Fırçaya kolay geliyor, fakat dağıtırken o kadar kolay dağılmıyorlar. Ben dağıtırken bir miktar zorlandım. Hatta dağıttıkça biraz renk kaybı da oluyor. Bu sebeple farı fırçaya azar azar alıp, o şekilde kullanmakta fayda var diye düşünüyorum. Farların yine biraz tozutma yaptığını da söylemek istiyorum. Krem gibi değiller, toz parçacıklarını görebiliyorsunuz. Bu sebeple ten makyajından önce göz makyajını yapmanız daha iyi olabilir.

Paketlemesi ise oldukça kaliteli görünüyor. Kolay kolay kırılacaklarını düşünmüyorum. Fakat biraz kalın bir palet olduğu için çok fazla yer kaplıyor. 2 palet kalınlığında diyebiliriz. Palet plastik, içerisinde de ayna yok.

Ten rengi ürünü far bazını ya da göz üstüne sürdüğünüz kapatıcıyı sabitlemek için kullanabileceğiniz bir renk. Işıltılı olan ise hem göz pınarları için, hem de aydınlatıcı olarak değerlendirilebilir. Turuncu ve kırmızı tonları allık gibi de değerlendirebilirsiniz. Baya baya yüz paleti gibi kullanabilirsiniz yani. 😊 Tek taşla bilmem kaç kuş. 😊 Hatta abartıp kahverengi olanla kontür bile yapabilirsiniz, yani, neden olmasın ki? 😊

Özetle; farklı renkler denemek isteyenler için ideal bir palet olmuş. Renkli makyajlar yapmak ama çok da para vermemek istiyorsanız deneyebileceğiniz bir ürün. Çok bayılmadım, fakat aldığıma da pişman olmadım diyebilirim. Yine de piyasada aşağı yukarı aynı fiyata daha iyi paletler bulmak tabii ki de mümkün.

Siz bu “Artsy” paleti kullandınız mı? Ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtirseniz çok sevinirim, diğer kullanıcılara da yardımcı olacaktır.

Sevgilerimle.

Paleti Satın Almak İçin: Tık Tık

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Revolution Regeneration Trends Mischief Mattes Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap