1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Beaulis Fill İt Kaş Kalemi Yorumu – Ash Brown

Beaulis Fill İt Kaş Kalemi Yorumu – Ash Brown
0

Uygun fiyatıyla kalbimizi cezbeden bir Beaulis ürünü ile daha geldim. Bu sefer bir kaş ürününden bahsedeceğim. Beaulis Fill it kaş kalemi sevdiğim ürünler arasına girdi.

Ben çok kalın kaşlar tercih etmesem de arada sırada kaşlarımı doldurmak istiyorum tabii ki. Çok hafif de olsa kullanıyorum. Beaulis markasının bu kaş ürününü gerçekten komik bir fiyata görünce denemek istedim.

İlk olarak rengiyle başlamak istiyorum. Tam anlamıyla bir küllü kahverengi. Bizim – Türk kadınları olarak – kaş rengimize gerçekten uygun. Kaşlarımla neredeyse birebir aynı renkte. İçerisinde bir kızıllık içermiyor. Bu açıdan çok başarılı buldum kendisini.

Biraz sert bir yapısı olsa da ben sürerken zorlanmadım. Birkaç kullanmadan sonra ucu biraz kalınlaşınca kontrol etmesi zor olabiliyor. Bu sebeple 2 kullanımda bir ben açarak ucunu sivriltmeyi tercih ediyorum. Bir de açılırken hiç kırılma yapmadı bende. Normalde kalem ürünler açılırken kırılmaya çok yatkındır, bu sebeple kırılmaması beni çok mutlu etti.

Ürün kolay sabitleniyor ve hiç akma sorunu yaşamadım. Nasıl sürdüysem öyle kaldı. Tabii çok terleyen bir insansanız bir miktar akma yapabilir, 5 TL’ye kaş kalemi ne de olsa. 😊

Son olarak kalem benim kaşlarımda gözlemlediğim kadarıyla bir dökülmeye de sebep olmadı. Bu kadar ucuz bir ürünü bu kadar seveceğimi hiç düşünmemiştim. Alırken çok tereddütlü almıştım, en kötü çöpe atarım bir dolmuş parası, ne olacak ki diye almıştım. Fakat şu an bitince tekrar alırım diyeceğim ürünlerden oldu.

Bu ürünle internette yorum bulamadım. O yüzden sizin neler düşündüğünüzü merak ediyorum. Sizde dökülme yaptı mı? Tekrar alır mısınız? Akma ya da bulaşma sorunu yaşadınız mı? Yorumlarda paylaşırsanız çok sevinirim.

Öpücükler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Beaulis Dream It Kontür Paleti İncelemesi

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap