1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

WET n WILD Photofocus Pudra

WET n WILD Photofocus Pudra
0

Merhaba Bal Peteklerim,

Bir süredir pudra arayışındaydım. Ten rengime uygun ve parlama yapmayan pudra bulamamıştım. Denemeye de cesaret edemiyordum. Wet n Wild’ın pudrasına ise bayıldım!

Makyaj yapmayı çok sevmeme rağmen, piyasada çok fazla makyaj ürünü olduğu için çok da bütçe ayıramıyorum. Uygun fiyatlı ve cildime de güzel oturan bir pudra bulduğuma ise şu an çok memnunum.

Ürünün kadifeye benzeyen bir dokusu var. Pudrayı önce yumuşak uçlu büyük bir fırça ile kullanmayı denedim, fakat beceremedim. Bundan dolayı bu ürün bence en güzel performansını yassı pudra süngerleri ile gösteriyor. Yine de deneyerek cildiniz ve kendiniz için en doğru yöntemi siz seçeceksiniz. Kuru ciltlilerin kullanmasını ise pek önermem. Benim cildim karma olduğu için ben çok sevdim. Göz altımda sabitlemesini de çok sevdim. Gün içinde kalıcılığı da beni oldukça tatmin etti.

Biraz kullanılmış görünüm

Sürdüğünüzde cildinizde de doğal duruyor. Fondöteni sabitledikten sonra o pul pul ya da maskemsi görüntü olmadı. Natural bir görüntü sağlamayı başarıyor. Fakat yine de çok az bir pudra pudra göründüğünü inkar edemeyeceğim. Yani cildinizde makyaj yokmuş gibi de görünmüyor. Doğruya doğru. Gratis’te %50 indirime denk getirirseniz eğer bütçenizi de asla zorlamayacak bir pudra. Yeme de yanında yat!

Son olarak adının hakkını da vererek fotoğraflarda da güzel çıkmanızı sağlıyor. Ya da bana öyle geldi. En azından ben güzel buldum kendimi işte. Yetmez mi? Yeter yeter. “Cildin ne kadar pürüzsüz görünüyor!” diye de birkaç tane yorumlar aldım. Coştum resmen.

Şunu da eklemek isterim: Pudrada az oranda bir pembe alt tonu bulunuyor. Eğer böyle bir görünüm sevmiyorsanız, pudranın yanına bile yaklaşmayın derim.

Ürünün şu anda 4 adet çeşidi var. Neutral Beige, Tan Beige ve Warm Light renklerinin yanı sıra bir de transparan pudra çeşidini yapmışlar. Bendeki Neutral Beige rengi. Bittikçe ya da indirimde denk geldikçe de almaya devam edeceğim.

Siz bu ürünü kullandınız mı? Ne düşünüyorsunuz? Benim bahsetmeyi unuttuğum bir özelliği var mı? Yorumlara bırakıverin böcüklerim.

Öpüyorum.

Satın Almak İçin: Tık Tık

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap