1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Isana Hydro Booster Kapsül İncelemesi

Isana Hydro Booster Kapsül İncelemesi
0

Daha önce pembe olanını bloğumda yorumladığım kapsüllerin bu sefer mavi olanını anlatmak için geldim – Isana Hydro Booster Kapsülleri. Pembe olanlarıına bayılmıştım, onun hakkında yorumumu buradan okuyabilirsiniz. Daha sonra kaç paket aldım ve bitirdim sayısını ben de bilmiyorum açıkçası. Bugün de yoğun nem vadeden bu mavi kapsüllerinden bahsedeceğim.

Isana’nın bu serisinin hepsinde her pakette 7 adet bulunuyor. Bu kapsüllerin içerisinde Gingko ve E Vitamini var. Cilde ışıltı ve aydınlık vereceğini de iddia ediyor, ki haksız da sayılmaz.

Bu kapsüller çok minik olmasına rağmen tüm yüzünüze rahatlıkla yetebilecek miktardalar, o yüzden az diye düşünmeyin. Bu mavi kapsüllerin içerisinde bulunan kürler oldukça yoğun, bir tanesi fazla bile gelebilir. İçerisindeki yoğunluk sebebiyle sürdüğünüzde neredeyse yağlı bir görünüm elde ediyorsunuz. Cilde gerçekten bir aydınlık sağlıyor, yaz aylarında makyaj öncesinde az miktarda kullanılarak “glowy” bir efekt verilebilir diye de düşündüm aslında.

Benim cildim karma-yağlı arası bir yapıya sahip olduğu için bu kapsüllerin nemlendirmesi bana oldukça fazla geldi 😊. Kuru bir cildiniz varsa bunlara bayılırsınız diye düşünüyorum. Her şeyden etkilenerek sivilce çıkaran cildim, bu kapsüllerden sonra herhangi bir sivilce çıkarmadı. Fakat yoğun yapısı sebebiyle bir daha alır mıyım, çok emin değilim. Belki bir paket alıp, cildimin çok kuru olduğu kış dönemlerinde arada sırada 1 tane patlatırım.

Siz İsana Hydro Booster kapsüllerini kullandınız mı? Diğer çeşitlerini de düşünerek en favori kapsülünüz hangisi? Önerdiğiniz kapsül ya da serumları yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Kapsülleri Rossmann’da incelemek için: Tık Tık

Trendyol Linki: Tık Tık

Bu yazı da ilginizi çekebilir: L’oreal Kahveli Şeker Peeling Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap