1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Revolution Reloaded Palette Affection Far Paleti İncelemesi

Revolution Reloaded Palette Affection Far Paleti İncelemesi
0

Revolution far paletlerini gerçekten çok seviyorum, hem renk skalası hem de ürünlerin pigmentleri beni gerçekten tatmin ediyor. Bu yazımda da Revolution Reloaded Palette Affection Far Paletini sizlerle paylaşmak istedim.

Palette toplamda 15 adet renk bulunuyor, indirimsiz fiyatı 70 TL olsa da %50 indirimde 35 TL’ye satın alabileceğiniz, fiyatını hak eden bir palet diye düşünüyorum.

İçerisindeki tüm farlar simli ve parlak. Bu sebeple tek başına yeterli bir palet değil, çünkü geçiş rengi ya da sabitlemek için kullanabileceğiniz bir renk bulunmuyor içerisinde. Başka bir palet ile desteklendiğinde renk renk, çeşit çeşit makyaj çıkartmak mümkün. Eğer ışıltılı renkler değil de mat farlar tercih ediyorsanız, bu paletten kesinlikle uzak durmalısınız.

Ben önceleri simli farlar çok kullanmıyordum, cesaret edemiyordum açıkçası. Sonra dedim ki “Bir daha mı geleceğiz dünyaya?” Artık çoğu makyajımda simli farları kullanıyorum, bu sebeple böyle bir paletim de neden olmasın diye düşündüm.

İçerisinde en açık renklerden, en koyu renklere kadar renk çeşidi bulunuyor. Paletin içerisindeki renkler çok çeşitli, dağıtması kolay, yapıları da yumuşak. Fırçayla değil de parmak ile uygulanırlarsa daha güzel renk veriyorlar. Farların çoğu tek başına bile oldukça iddialı olduğu için sadece bir rengi göz kapağınıza uygulayabiliyorsunuz. Daha sonra üzerine eyeliner çekip, rimelinizi de sürdükten sonra çok hoş bir makyaj elde ediyorsunuz.

Tozutma ise neredeyse hiç yapmıyor diyebilirim, çok az bir tozutma sorunu var. Benim için hiç sorun değil bu fiyata böyle bir palet için. Bazı renkler highlighter olarak kullanmak için bile çok uygun. Hatta simli allık seviyorsanız, o şekilde bile değerlendirebilirsiniz.

Özetle; benim bayılarak kullandığım bir palet oldu. İyi ki almışım dediğim, sık sık elimin de gittiği bir palet. Kolay bir makyaj istediğimde tek rengini sürüp çıkmak ise en çok yaptığım şeylerden biri. Gönül rahatlığı ile alın diyebileceğim bir ürün kendisi.

Siz Revolution Reloaded Palette Affection far paletini kullandınız mı? Kullandıysanız yorumlarınız neler? Favori far paletlerinizi de yorumlarda bekliyorum.

Sevgiler.

Ürünü incelemek için: Tık Tık

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Pastel Show Your Style Far Paleti İncelemesi – Artsy

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap