1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Simple Mini Nemlendirici Krem Yorumu

Simple Mini Nemlendirici Krem Yorumu
0
Merhaba Ayçöreklerim,

Nemlendirici kremler günlük rutinlerimizin vazgeçilmezlerinden. Hiç makyaj yapmasak bile mutlaka nemlendirici uyguluyoruz – ya da uygulamamız gerekiyor. Özellikle kış aylarında nemlendirici olmadan yaşamak zor, hem de çok zor.

Bu yazımda ben de size böyle bir nemlendiriciden bahsedeceğim. Gratis’te %50 indirimde görüp, ambalajına bayıldığım, minik ve sevimli bir nemlendirici Simple. Eskiden var mıydı, ben hiç hatırlamıyorum fakat son zamanlarda meşhur oldu, diye düşünüyorum.

Öncelikle ürünün boyutundan bahsetmek istiyorum. Nemlendirici kremler genelde 50 ml kavanozlarda satılıyor. Bu ürün de yine 50 ml ama tüp şeklinde. Bu yüzden daha küçük görünüyor fakat miktar olarak diğer nemlendiricilerle aynı oranda.

Ürünün içerisinde güneş koruyucu var. Bu sebeple ben genel olarak makyaj öncesinde cildimi nemlendirmek için kullanıyorum. Ciltte yağlanma hissi yapmıyor, hemen de emiliyor. Yoğun bir formülü var, az miktarda kullansanız bile cildime yetiyor. Fakat burada benim için eksi bir yönünü söylemek isterim. Kıvamı yoğun olsa da çok da iyi nemlendirmiyor. Yani nemlendirme konusunda orta başarılı olan bir ürün, yani benim cildimde hissettiğim şey bu. Bu sebeple kuru bir cilde sahipseniz, nemlendirme konusunda çok da sizi tatmin etmeyecektir. Benim karma ve yağlıya dönük bir cildim var, bu sebeple bana yeterli oluyor.

Ürün Polonya’da yapılmış ve temiz bir içeriğe sahip olduğunu iddia ediyor. İçinde paraben ve ağır kimyasallar olmadığı gibi alkol de içermiyor. Bu sebeple de gönülleri fethetmeyi başarıyor.

Ürünü beğendim, fakat tabii ki hayatımın nemlendiricisi falan diyemeyeceğim. Makyaj öncesi nemlendirme ve koruma için oldukça uygun. Boyutu ve paketlemesi sebebiyle tam çantaya atıp taşımalık da bir ürün aynı zamanda. Bende bir sivilcelenme yapmadı – sanırım – genelde zaten sivilceli bir cildim olduğu için çok da emin olamıyorum. Aynı paketleme ile bir de su bazlı bir nemlendiricisi var. Onu da alıp denemek istiyorum. Aynı performansı gösterir herhalde 😊

Siz bu nemlendiriciyi kullandınız mı? Yorumlarınız neler? Favori uygun fiyatlı nemlendiricilerinizi ve cilt tipinizi yorumlarda paylaşırsanız, hepimize faydası olacaktır 😊

Öpüyorum.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Wet n Wild Color Icon Allık Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap