1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Maybelline Lemonade Craze Far Paleti İncelemesi

Maybelline Lemonade Craze Far Paleti İncelemesi
0

Bir far paleti daha paylaşmak istiyorum sizinle bugün. Lemonade Craze far paleti ambalajı ve içindeki renklerin çok sevimli olmasıyla uzun zamandır satın almak istediğim bir paletti. Fakat, ben satın alamadan bir arkadaşım (buradan ona kocaman öpücükler) bana hediye olarak aldı Lemonade Craze paletini.

Rengi çok şirin. İçerisindeki renkler ise genel olarak aşina olduğumuz renkler. İçerisindeki sarı renk herkesi cezbeder diye düşünüyorum, ki bence zaten en güzel rengi de o. Renk seçimlerini ben başarılı buldum.

İndirimde alınırsa 50 TL civarına bu paleti bulabiliyorsunuz. İncelemesine gelince…

İlk olarak renkler arasında herhangi bir çıkıntı yok, bu maalesef eksi puan. Çünkü rengin birini alırken diğerine de fırçanız kayabiliyor. Ek olarak farlar tozutma da yaptığı için birinin tozu diğerinin üzerine de biniyor. Bu açıdan hoş olmamış.

Renkler pigmentasyon açısından da çok başarılı değil. Tek seferde rengini alamıyorum. Kolay karışıyor, fakat çok karışınca da uçup gidiyorlar. Çok da kalıcı bulamadım bu sebeple. Elinizle uygularsanız ya da öncesinde bir far bazı kullanırsanız daha iyi bir performans elde edebilirsiniz.

Simli farları ise baya baya simli, içerisinde kocaman kocaman simler bulunuyor. Gündüz vakti çok cesaret edemiyorum kullanmaya.

Elinizde çok fazla far paleti yoksa ve çok beğendiyseniz alabileceğiniz bir far paleti. Yine de kullanmadan önce büyük beklentileriniz olmasın derim ben. Pek çok yerde bu far paleti övüldü, youtuber ve bloggerlar, influencerlar tarafından. Fakat büyütüldüğü kadar olmadığını düşünüyorum. Kullanılmayacak ve çöp bir palet değil kesinlikle, ama parasını da hak etmiyor.

Özetle, pigmentasyon açısından çok başarılı olmasa da kullanılabilir bir palet. İçerisindeki renkler de cıvıl cıvıl olması sebebiyle tercih edilebilir. Koşun alın diyebileceğim bir ürün değil maalesef. Yine de elimde bulunduğu için pişman mıyım, kesinlikle değilim.

Siz Lemonade Craze far paletini kullandınız mı? Yorumlarınız neler? Favori paletlerinizi de paylaşabilirsiniz. Çok mutlu olurum. Diğer okuyucular için de öneri olmuş olur. Ben de alır dener, yorumlarım. Bilgi paylaştıkça çoğalır 😊.

Dev sevgiler. Öpüyorum.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Pastel Show Your Style Far Paleti İncelemesi – Artsy

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap