1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Pastel Day Light Cream Highlighter İncelemesi

Pastel Day Light Cream Highlighter İncelemesi
0

Pastel markasını özellikle şu dönemlerde uygun olması nedeniyle tercih ediyoruz. Daha önce bloğumda farklı ürünlerini incelediğim bu markanın bugün Pastel Day Light aydınlatıcısından bahsedeceğim.

Bu aydınlatıcının indirimsiz fiyatı ben şu an bu yazıyı yazarken 32 TL. Sık sık indirime giren bir marka olduğu için Pastel markasından bir ürün alacaksanız indirimlerini takip etmenizi öneririm.

Daha önce sadece Moonlight ve Sunrise renkleri vardı, artık Rose rengini de eklemişler. Bendeki ise Sunrise rengi. Moonlight rengi adından da anlaşılacağı gibi oldukça beyaz bir renk. Sunrise ise çoğu kişiye uyabilecek bir renk.

Bu aydınlatıcılar içerisinde sim bulundurmuyor. Bu da oldukça güzel bir özellik, yüzünüzde sim görmek istemiyorsanız tercih edebilirsiniz. Cildinize yansımalı bir ışık veriyor. Yapısı oldukça yumuşak, biraz yağlı gibi bir yapısı var. Islak gibi görünüyor kullandığınızda. Bende bulunan ürün oldukça uzun süredir açık halde, kuruma yapmadı henüz. Gramajı küçük gibi görünse de (3,5 gram) aslında bereketli bir ürün, hemen bitmiyor. Tam çantaya atıp çıkmalık, yanınıza almalık, dışarıda kullanmalık bir ürün. Ambalajı da oldukça sağlam görünüyor, sert bir plastikten yapılmış. Kolay kolay kırılmaz bence.

Dağıtması oldukça kolay, hatta o kadar kolay ki, sürdüğünüzde neredeyse yok gibi duruyor. Bu sebeple dikkatli olun. “Aaaaa, hiç sürmemişim” derken el fenerine dönmeyin 😊. Tabii çok kalıcı bir ürün değil, tazelemek için yanınızda taşımayı düşünebilirsiniz. En güzel parmakla uygulandığını da söylemem lazım. Süngerle uyguladığınızda tamamen kayboluyor. Parmağınızla alıp küçük pıt pıt hareketleriyle uygulamanızı öneririm. Birkaç yerde göz içinde yanma yaptığını okudum, bende böyle bir sorun olmadı.

Özetle; sevdiğim ve uygulaması kolay olan bir aydınlatıcı. Gramajı oldukça yeterli olduğu için dibini rahat rahat görebileceğiniz bir ürün. Bitince de tekrar alırım. Siz Pastel markasının Day Light Cream Highlighter ürününü kullandığınız mı? Yorumlarınızı ve favori aydınlatıcılarınızı yorumlara bırakmayı unutmayın.

Sevgiler. 🤗

Gratis Linki: Tık Tık

Trendyol Linki: Tık Tık

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap