1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Hask Keratin Protein Saç Bakım Yağı Yorumu

Hask Keratin Protein Saç Bakım Yağı Yorumu
0

Bir tane saç bakım yağı tanıtmak istiyorum size. Bu minicik şişelerdeki Hask markasının yağları Gratis’te satılıyor. Minik olmasına aldanmayın, size 2-3 ay çok rahat yetecek bir ürün. %50 indirim döneminde 10 TL’ye görüp denemek amacıyla almıştım. İyi ki de almışım.

İlk olarak ürünün yapısı oldukça yoğun. Bu sebeple azıcık bir miktar bile tüm saçınıza yetiyor. Doğal olarak daha uzun kullanma şansı elde ediyorsunuz.

Kokusu çok hoş. Asla rahatsız edici bir kokusu yok. Ben her duştan sonra, havluyla saçımın ıslaklığını aldıktan sonra saçıma uyguluyorum ve daha sonra kurutuyorum. Saçın elektriklenmesini azaltıyor ve çok daha rahat taranmasını sağlıyor. Saçları daha yumuşak hale getiriyor. Bir plasebo etkisi mi bilemiyorum, fakat saçlarımın daha çabuk uzadığını da düşünüyorum. Tabi bunu net olarak ölçme şansım çok da fazla yok.

Elimdeki ürünün yarısından fazlasını kullandım. Bitecek az kaldı… Çünkü banyoda krem uygulamama rağmen saçlarım yumuşacık olmuyor, yine böyle bakım yağı kullanmak zorunda kalıyorum. En son Hobi mağazalarında satılan Nova isimli bir saç boyasını kullandım. Kullanmaz olaydım… Saçımı mahvetti, normalde saçım bu kadar yıpranmamıştı fakat bu saç boyası saçıma çok zarar verdi.

Özetle; çok hoş bir saç ürünü. Saçı çok güzel yumuşatıyor ve taranmasını kolaylaştırıyor. Bende gri kapaklı olanı var, diğer çeşitlerini de merak ediyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz? Hask markasının bu saç yağını kullandınız mı? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Sevgiler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Beaulis Dream It Kontür Paleti İncelemesi

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap