1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Pastel Profashion Crush Blush Allık İncelemesi – 303

Pastel Profashion Crush Blush Allık İncelemesi – 303
0

Allıksız makyaj yapan kaldı mı? Fondöten sürdükten sonra yüzümüzdeki renkleri eşitleyince allık kullanmak zorunlu hale geliyor. Makyajda yüze renk vermenin en güzel yollarından biri. Bu yazımda da size bir Türk markası olan Pastel’in Profashion Crush allığından bahsedeceğim.

İndirimsiz fiyatı 34 TL. pastel markası da bol bol indirime giren ürünlerden. İndirimli zamanını beklerseniz 17 TL gibi bir fiyata çok uzun süre kullanabileceğiniz bir allık alabilirsiniz. Ürünün gramajı 8 gram, uzun süre yetecek gibi görünüyor.

Bu allıkların pek çok rengi var, seveceğiniz ve yüzünüze uyacak bir renk bulacağınız bir renk kartelası hazırlamışlar. Bendeki 303 numaralı, böğürtlen-pembe arası bir renk. Yanakta çok tatlı duruyor, açık renkli bir tenim olduğu için dikkatli kullanmam gerekiyor çünkü oldukça pigmentli bir yapısı var. Daha esmer tenli iseniz rengi daha da doğal duracaktır. Açık tenliler için ise oldukça iddialı bir renk. Bu sebeple fırçaya aldıktan sonra fazlasını allığa vurarak attıktan ve elde biraz daha hafiflettikten sonra kullanıyorum. Yoksa gerçekten yanaklar ben buradayım diye bağırıyor. Çok az ürün alsam da bunu yaşadığım için bu ürünü kullanırken ekstra dikkat ediyorum.

Yapısı toz şeklinde, pudra gibi bir yapısı var. Çok tozuttuğunu söyleyemem, neredeyse hiç tozutma yapmıyor. Buna rağmen fırçaya geliyor ve rengini de yanakta oldukça belli ediyor. Dağıtırken bir tık zorlanabilirsiniz, ben biraz zorlandım. Mat yapılı allıkları gözenek problemi yaşadığım için daha çok tercih ediyorum, bu da mat yapılı bir allık. Bazı renkleri sedefli, eğer mat allıkları tercih ediyorsanız satın alırken ona dikkat etmenizi öneririm.

Allığın ambalajıyla ilgili bazı kötü yorumlar okudum, fakat benim allığımda henüz kırılma gibi bir durum yaşamadım. Eğer ileriki zamanlarda yaşarsam yazımı mutlaka güncellerim. 😊

Ürünün kalıcılığı da yüksek, yanaktan uçup gitmiyor. Hatta fondöten uçsa bile, o hala orada 😊 Nasıl oluyor bilemiyorum. Bu fiyata bu kadar başarılı bir ürün yaptıkları için Pastel markası övgüyü hak ediyor gerçekten. Başka renklerini de kesinlikle almak istiyorum, gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir ürün çünkü.

Siz Pastel markasının Crush allıklarını denediniz mi? Hangi rengini kullandınız? Yorumlarınız neler?

Favori allıklarınızı da yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Sevgiler.

Ürünün diğer renklerine bakmak için: Tık Tık

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Pastel Profashion Beauty Filter Pudra İncelemesi

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap