1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Pastel Sun Light Likit Aydınlatıcı – Highlighter İncelemesi

Pastel Sun Light Likit Aydınlatıcı – Highlighter İncelemesi
0

Aydınlatıcılar özellikle yaz aylarında en çok kullandığımız ürünlerden. Cilde sağlıklı bir ışıltı veriyor ve güzel bir görünüm sağlıyor. Ben her makyajımda kullanmasam da bazen parlamak istiyorum, parlamak herkesin hakkı. Böyle durumlarda da aydınlatıcı kullanıyoruz doğal olarak. Yaz aylarında ise toz ürünlerden daha çok likit aydınlatıcı tercih ediyoruz.

Bu yazımda da bir Türk markası olan Pastel markasının bu çok şirin gözüken mini aydınlatıcısını inceleyeceğiz.

Öncelikle ürün gerçekten çok minik. Seyahat boyu gibi bir ürün. Bu sebeple de olacak baya uygun fiyatlı. İçerisinde de minicik bir fırçası var, boyutu gibi. Sağlam bir ambalajı var.

Fırçaya çok fazla ürün gelmiyor, kontrollü uygulamak isteyenler için güzel bir özellik. Oldukça da sıvı bir yapısı var, krem şeklinde. Dağıtması oldukça kolay. Rengi de tam gold, çok beyaz tenliyseniz rengi koyu gelebilir, biraz buğday ya da bronz tende çok yakışacak bir rengi var.

Sürdüğümde hafif bir parlaklık veriyor, bağıran bir aydınlatıcı değil. Hatta neredeyse hiç görünmüyor, bu sebeple ben biraz fazla uyguluyorum. Bol bol. Parmakla uygulamayı daha çok seviyorum, süngerle hiç belli olmuyor çünkü. Ancak öyle biraz aydınlık bir görünüm yakalayabiliyorum. Parlaklığı bana yeterli gelmedi, ki içerisinde simler barındırmasına rağmen.

Çok övülen ve çok sık gördüğüm bir aydınlatıcı olmasına rağmen maalesef beni çok da memnun etmedi. No make-up tarzı bir görünüm istiyorsanız, o zaman sevebilirsiniz.

Ürünü incelemek için: Tık Tık

Siz Pastel markasının bu likit aydınlatıcı ürününü kullandıysanız yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Favori uygun fiyatlı aydınlatıcılarınızı yorumlarda belirtirseniz onları da denerim. Benim hala en favori aydınlatıcım Wet n Wild markasının toz aydınlatıcıları.

Sevgiler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Beaulis Dream It Kontür Paleti İncelemesi

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap