1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Flormar Smoky Eyes Siyah Göz Kalemi İncelemesi

Flormar Smoky Eyes Siyah Göz Kalemi İncelemesi
0

Siyah göz kalemi, gözleri daha çekici hale getirmek için hepimizin kullandığı ürünlerden biri. Flormar da Smoky Eyes isimli çok başarılı bir siyah göz kalemi yapmış. Şimdi geleyim yorumlarıma.

Kalemin 2 tarafı bulunuyor; bir kısmı siyah kalem, diğer kısmı ise sünger. Bu sünger kısmı kaleminizi dağıtarak daha buğulu bir görünüm vermek için kullanılıyor. Kalem kısmı gerçekten simsiyah ve çok kolay uygulanıyor, dağıtması da gerçekten çok kolay. Yapısı da yumuşacık. Sürerken bastırmak zorunda kalmıyorum hiç.

Kalem bende hiç akma yapmadı, gerçekten taş gibi bir yapısı var. Gün içerisinde kolay kolay dağılmıyor, hatta makyaj temizleyici ile bile zar zor çıkarılıyor. Bu sebeple temizlemesi biraz zor, onu göz önüne alarak sürün.

İlk sürdüğünüzde dağıtmazsanız eğer daha sonra dağıtması da çok zor oluyor, yani çabuk sabitleniyor. Sünger kısmını ben neredeyse hiç kullanmadım diyebilirim, genelde göz altıma kalemi çekip o şekilde bırakıyorum. Birkaç kere denedim, fakat tam istediğim gibi bir buğulu makyaj elde edemedim. Benim beceriksizliğimdir belki, bilemiyorum.

Ben ilk defa almıştım, bundan sonra da bittikçe alacağım bir ürün oldu. Fiyatı ben aldığım dönemlerde 16 TL falandı, şu an baya zam gelmiş. Zaten bu kozmetik ürünlerine gelen zamlar benim oturup ağlamama sebep olacak neredeyse. Fiyatlar çok uçtu, keşke azıcık ucuzlasalar, biz de daha çok alsak. Artık gerçekten canım yanmaya başladı ürün aldıkça. Yine de kendimi tutamıyorum orası ayrı.

Siz bu flormar markasının smoky eyes göz kalemini kullandınız mı? Ne düşünüyorsunuz? Sizin favori göz kalemleriniz neler? Yorumlarda paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Sevgiler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Beaulis Drag It İncelemesi

Ürünü İncelemek İçin: Tık Tık

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap