1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Avon Elektriklenmeyi Kontrol Etmeye Yardımcı Saç Serumu Yorumu

Avon Elektriklenmeyi Kontrol Etmeye Yardımcı Saç Serumu Yorumu
0

Saçımı banyo sırasında saç kremleriyle nemlendirmek yerine duştan sonra saç serumu ya da yağı kullanmayı tercih ediyorum. Normalde yıllardır Avon markasının kuru saç uçları için olan dry ends serumunu kullanıyordum, fakat maalesef artık stoklarda yok. Sanırım üretimini durdurmuşlar, neden yaptılar bilmiyorum. Ben de bu sebeple resimdeki elektriklenmeyi kontrol etmeye yardımcı saç serumunu alıp denemek istedim. Tabii ki kullandıktan sonra size de bahsetmek için hemen geldim.

Öncelikle fiyatından başlayalım. Üçlü paketler halinde 70 TL civarında bulabilmek mümkün, ki bu da oldukça uygun bir fiyata denk geliyor. Cam bir şişesi ve pompalı bir ucu var. Kullanımı bu sebeple kolay. 2-3 pompa benim saçlarıma yetiyor genel olarak.

Kokusu oldukça hoş, neredeyse deneyen herkes beğenmiş. Ben de dahil olmak üzere 😊. Duştan sonra sadece şampuan uyguladığım saçıma saçım nemliyken uygulamayı tercih ediyorum ben. Hafif yağlı bir yapısı olmasına rağmen saçta ağırlık yapmıyor ve taramayı kolaylaştırıyor. Normalde çok elektriklenen bir saçım var. Mucizeler yaratmıyor tabii ama elektriklenmeyi bir müddet kontrol altına aldığını söyleyebilirim. Serumu kullanmadığımda saçım daha çok kabarıyor ve daha kuru görünüyor.

Normalde kullandığım dry ends serumuna tam olarak muadil olduğunu söyleyemeyeceğim. Fena bir ürün değil, aslında saçı normalden biraz daha çabuk yağlandırması dışında pek bir şikayetim yok. 3 şişe almıştım, onlar bitince başka saç yağları da denemek istiyorum.

Sizin kullandığınız uygun fiyatlı saç serumları varsa yorumlarda paylaşmayı unutmayın. Hem bana hem de bu yazıyı okuyan başkalarına da referans olur.

Avon markasının Elektriklenmeyi Kontrol Etmeye Yardımcı Saç Serumunu kullandıysanız yorumlarda fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Sevgiler 🤗🤗

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Bee Beauty Bee Kolajen Yaşlanma Karşıtı Cilt Kapsülü Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap