1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Rimmel London Match Perfection Fondöten İncelemesi – Ivory

Rimmel London Match Perfection Fondöten İncelemesi – Ivory
0

Bugün de Rimmel markasının fondöten yorumu ile sizlerleyim. Fondötende hepimiz ilk olarak aradığı şey, cilde “cakey” yani elma kurabiyesi gibi bir görüntü vermemesi ve doğal durması. Bu üründe bunları bulacağınızı düşünüyorum.

Ürün pompalı bir şişede satılıyor, bu da gerçekten kullanımını kolaylaştırıyor. Aynı zamanda ürünün hijyenik olmasını da sağlıyor.

Üründe hafif bir parfüm kokusu var, fakat bu beni hiç rahatsız etmedi. Yapısına gelince; tek kelime ile inanılmaz! Hafif yağlı bir yapısı var ama cilde hemen oturuyor. Biraz da parlama yapıyor. Üzerinden hafif bir pudra geçmezseniz bir iki saat sonra iyice disko topuna dönebilirsiniz 😊

Ben aslında en açık rengini alacaktım, yanlışlıkla ivory rengini almışım. Eve gelince tam açarken gördüm. Gidip değiştirsem mi diye düşünürken, en kötü yazın kullanırım diyip, şişesini açtım ve denemek amacıyla uyguladım. İyi ki de değiştirmemişim. Sarı alt tonlu bir fondöten, benim cildime cuk diye oturdu. Kendi cildim gibi durdu resmen, inanamadım. (Şu an yaz ayında olduğumuz için kullanamıyorum, çok açık geliyor.)

Günlük olarak kullanabilecek, hafif yapılı bir fondöten. Orta bir kapatıcılık sağlıyor, daha fazla kapatıcılık istiyorsanız 2 kat uygulayabilirsiniz. Benim karma-yağlı karışımı bir cildim var, ben kendisiyle çok iyi anlaştım. Kuru ciltliler daha da çok sevecektir. Ama çok yağlı bir cildiniz varsa, kusma yapabilir, benden söylemesi. Kalıcılığı da orta düzeyde, çok rahat bir şekilde 4-5 saat sizi kurtarır.

Özetle, çok beğendiğim ve başarılı bulduğum bir fondöten oldu. Rimmel güzel bir ürün çıkarmış. Bittikçe alıp – ya da bitmeden alıp stoklayacağım – bir fondöten oldu kendisi. Söyleyebileceğim gerçekten hiçbir olumsuz bir şey yok. İyi ki almışım diyorum ve yazımı bu fondöteni yeterince övdüğümü düşünerek burada sonlandırıyorum. 😊

Peki ya siz ne düşünüyorsunuz? Bu fondöteni kullandınız mı? Memnun kaldınız mı? Favori fondötenleriniz neler? Yorumlarınız benim için çok önemli.

Hepinizi öpüyorum.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Rimmel Stay Matte Pudra İncelemesi

Not: Şu anda Gratiste 22 TL’ye düşmüş. Bir bakın derim. Tık Tık

 

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap