1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Golden Rose Defined Lashes Maxim Eyes Rimel Yorumu

Golden Rose Defined Lashes Maxim Eyes Rimel Yorumu
0

Hiç makyaj yapmadığım günlerde bile mutlaka rimel kullanan biri olarak en çok bitirdiğim ürünlerden biri maskaralar. Çok sık bitirdiğim için de fiyat/performans ürünleri almaya çalışıyorum. Bugün size Golden Rose Maxim Eyes rimelinden bahsetmek için geldim.

Bu rimele ilk defa A101’de gezerken denk gelip aldım. Aslında yine A101’de satılan mor renkli City Style rimelini çok severek kullanıyordum. Dedim ki bir de Maxim Eyes çeşidini deneyeyim. Sarı renkli olan Maxim Eyes rimelini ise mor renkli olandan çok daha fazla beğendim.

20 TL gibi komik bir rakama bulabileceğiniz bu rimel gerçekten fiyatının üstünde bir performans gösteriyor. Öncelikle silikon fırçası çok kullanışlı, sürerken bulaşmıyor ya da topaklanma sorunu yaşatmıyor.

Ben bu maskarayı günlük olarak kullanıyorum. İlk açtığınızda pek çok maskara gibi ıslak olabiliyor, fakat zamanla kuruduğunda çok daha güzel performans gösteriyor. Siyahlığı bence yeterli düzeyde. Kirpikleri biraz kaldırıyor, hacim veriyor ve dolgunlaştırıyor. Eğer düz kirpiklere sahipseniz, kıvırma aparatıyla beraber kullanırsanız daha çok seversiniz. Kirpikleri ayırma konusunda da başarılı buldum.

Sabah sürüp çıktığımda üzerinden yaklaşık 13-15 saat geçmesine rağmen herhangi bir akma ya da dökülme sorunu da yaşamadım. Benim için eksi bir yönü olmayan bir ürün. Takma kirpik etkisi bekliyorsanız tabii ki tatmin etmeyecektir. Tek kat kullanımı bile bana yeterli geliyor.

Bu yazıyı bir tüp bitirdikten sonra yazmak istedim. Rimelim bitince baktım ki elim gene onu arıyor, hemen A101’e koşup aldım. Bir tane kalmıştı maalesef, bittikçe alacağım ve yedekleyeceğim bir maskara oldu kendisi. Mor olanın pabucu biraz dama atıldı. Bu rimelin hacim verme ve dolgunlaştırma etkisini daha çok beğendiğim için almaya da devam edeceğim. Kozmetik tüm ürünlerin ateş pahası olduğu bir dönemde böyle bir ürünle iyi anlaşmış olmak beni mutlu etti.

Siz Golden Rose markasının Maxim Eyes rimelini kullandınız mı? Uygun fiyatlı, tam bir fiyat/performans ürünü diyeceğiniz rimeller hangileri? Yorumlarda belirtirseniz çok sevinirim.

Sevgiler 🤗

Gratis Linki: Tık Tık

A101 Linki: Tık Tık

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Golden Rose City Style Rimel İncelemesi

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap