1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

BEAULIS CLOSE IT KAPATICI – 134 Sand

BEAULIS CLOSE IT KAPATICI – 134 Sand
0
Merhaba Güzellerim,

Biliyorsunuz ki Gratis Beaulis isimli bir marka çıkardı. Fiyatları da oldukça uygun. Her zaman uygun fiyatlar peşinde koşan ben tabii ki bu markaya da kayıtsız kalamazdım ve hemen koşup bir kapatıcı aldım.

Göz altlarıma çok açık renk kullanmayı sevmiyorum kapatıcı olarak. O yüzden çok da açık olmayan bir renk tercih ettim. Ürünün toplamda 4 adet rengi bulunuyor. Bu rengi benim cildime oldukça güzel oldu. Esmer tenliler biraz üzülecek, çünkü henüz koyu bir rengi üretilmedi ürünün (inşallah yaparlar tabii ki).

İlk olarak ürünün yapısından bahsetmek istiyorum. Ürünün biraz kuru bir yapısı var. Eğer çok kuru bir göz altınız varsa bu ürün sizi hiç de memnun etmeyecektir. Çünkü çizgilere dolma eğilimi çok fazla. Sürmeden önce gözaltını nemlendirmeniz de daha iyi sonuç verecektir.

Kapatıcılığı çok fazla değil. Ama hafif bir aydınlık istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz ve hafif bir lekelenme ya da morluk varsa, oldukça da başarılı bulacaksınız bu ürünü. Sürdüğünüzde çok çabuk sabitleniyor, bir de üzerine pudra geçerseniz, gün boyu aynı şekilde gözlerinizde kalıyor. Pudralamasanız da performansından bir şey kaybetmiyor, çünkü ürün kendinden pudralı gibi. Yani pudralamasanız daha bile iyi olabilir. Artık buna kendi cildinize göre siz karar vereceksiniz. 😊 Yine ek olarak, çabuk sabitlendiği için önce bir göze uygulayıp ürünü yaydıktan sonra diğer göze geçmek uygulama olarak daha tatmin edecektir.

Sonuç olarak; günlük kullanım için uygun, fiyat/performans açısından oldukça başarılı, kapatıcılığı orta olan ve çabuk sabitlenen bir ürün. Bitince kesinlikle bir daha alacağım. İlk indirimde koşun alın, sonra yorum da yapın ki bakalım başka tenlerde nasıl duruyor, öğrenelim.

Sevgiler.

Satın almak için: Tık Tık

Belki bu yazı da ilginizi çekebilir: Wet n Wild Color Icon Allık Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap