1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Essence 16 Saat Dayanıklı Fondöten Yorumu

Essence 16 Saat Dayanıklı Fondöten Yorumu
0

Neredeyse sonuna kadar kullandığım Essence 16 Saat Dayanıklı Fondöten hakkında yorum yapabilme hakkına sahip olduğumu düşünüyorum. Uygun fiyatlı bir Türk markası olan Essence, son dönemdeki zamlardan sonra daha çok tercih edilen bir marka oldu. Keşke daha sık indirime girse 😊

Ben yazın aldığım için biraz koyu bir rengini almıştım. Şu dönemlerde cildime açık gelen L’oreal True Match fondöteni ile karıştırarak uyguluyorum ve çok iyi sonuç alıyorum. Varla yok arası bir ten, orta düzeyde kapatıcılık ve kalıcılık sağlıyor.

Fondöten gerçekten kalıcılık konusunda başarılı. Transfer olmuyor, böylece sağa sola bulaşma riski oldukça aza inmiş oluyor. Ürün özellikle tek başına kullanıldığında bir tık oksitlenme yapıyor, teninizden bir ton açık alabilirsiniz. Formu hafif fondötenlerle ise çok güzel karışıyor.

Biraz ağır yapıda bir fondöten olduğu için tek başına günlük olarak çok tercih etmediğim bir fondöten aslında. Kapatıcılığı ortanın biraz üstünde, bu sebeple de yapay bir görüntüye sebep olabiliyor. Az miktarlarda kullanıp, kademeli olarak arttırmak daha doğru olur diye düşünmekteyim.

3-4 saat sonra ise burun kenarlarımda ve burun üstünde yağlanmaya sebep oldu. Fondötenin altında bir primer kullanmalı ve özellikle burun bölgesini pudramalı. Uzun süre dışarıda kalacaksanız pudranızı yanınıza almayı düşünebilirsiniz.

Özetle, artısıyla eksisiyle kullanıp bitirdiğim fakat biraz arada kaldığım bir fondöten oldu Essence 16 Saat Dayanıklı Fondöten. Bir daha alırsam da başka fondötenlerle karıştırarak kullanırım gibi geliyor, yapısı bana şu anki zevkim için biraz ağır geldi.

Siz oldu Essence 16 Saat Dayanıklı Fondöten ürününü kullandınız mı? Yorumlarınız neler? Uygun fiyatlı fondöten önerilerinizi de paylaşmayı unutmayın.

Sevgiler 🤗🤗🤗

Bu yazı da ilginizi çekebilir: L’oreal Kahveli Şeker Peeling Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap