1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Farmasi Tender Blush On Allık İncelemesi – Fresh Peach

Farmasi Tender Blush On Allık İncelemesi – Fresh Peach
0
Merhaba Ponçiklerim,

Ben üniversitedeyken pek allık kullanmazdım. Hem kendime yakıştıramazdım, hem de cahillikten fırça kullanmayı bile bilmiyordum. Bilenler hatırlar, eskiden genelde aldığınız makyaj malzemelerinin içinden minicik fırçalar çıkardı. Allıklarda özellikle. Bu fırçalarla allık sürmeye çalışırdım ben. Tabi palyoçaya dönerdim. Düşünün ki Gratis’in hiç olmadığı ya da her yerde bulunamadığı zamanlardan bahsediyorum. (Gratis 2009’da kuruldu.)

Ve sonra makyaj fırçalarını keşfettim. Aslında ben makyaj tekniklerini de çok geç keşfettim, kabul ediyorum. Şimdi ise allıksız evden çıkamayan bir kadına dönüştüm!

Farmasi’nin allığına ise resmen bayılıyorum. Fotoğraftaki halinde de çok belli oluyordur herhalde – Resmen dibini gördüm. Neredeyse bitti. Öyle tatlı bir rengi var ki… Her makyajıma yakışıyor desem yalan söylemiş olmam herhalde. Eklips fırçasını elime alıp sürüyorum da sürüyorum. Doymuyorum da sürmeye. Çok doğal bir pembelik veriyor yanaklarıma.

Çok yoğun pigmentli bir ürün değil. Yani elinizin ayarı yoksa bile bu allıkla asla palyaçoya dönmezsiniz. Fırçaya zaten çok yoğun bir şekilde gelmiyor. Rengini alabilmek için bir kaç kere pudraya fırça değdirmek zorunda kalıyorsunuz. Allık kullanmaya ya da makyaj yapmaya yeni başlayacaksanız bu allık size cuk diye oturacaktır. Şeftali tonlarında bir allık arıyorsanız ve açık tenliyseniz bu allığı zaten çok seveceksiniz.

Sizin favori bir allığınız var mı? Bu ürünü kullandınız mı? Yorumlara bekliyorum 🤗🤗

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Wet n Wild Color Icon Allık Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap