1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

İsana Perfect Teint Kapsül Yorumu

İsana Perfect Teint Kapsül Yorumu
0

İsana markasının cilt bakım ürünleriyle ilk defa bu kapsülleriyle tanıştım. İçerisinde 7 adet kapsül bulunuyor, kızarıklık karşıtı dediği için ben de ilk pembe olanını denemek istedim.

Yüzünüzü temizledikten ve tonikledikten sonra kremden önce kullanılmak üzere tasarlanmış cilt kapsülleri bunlar, serum gibi. İçerisinde argan yağı ve zencefil özü bulunuyor. Cilde kaybettiği nemi geri kazandırmayı ve düzenli kullanımda ciltteki eşitsizlikleri düzeltmeyi vadediyor. Ek olarak da E vitamini içeriyor. Sık sık indirime de giriyor, 10 TL civarında almıştım.

İtiraf edeyim; ben alınca her gün düzenli olarak kullanmadım. Daha çok kendimi şımartmak istediğim zamanlarda haftada 2 defa kullandım, aşağı yukarı 1 ayda da bitirdim. Bu sebeple ciltteki eşitsizlikleri gerçekten gideriyor mu emin de değilim. Fakat sürdükten sonra ciltte öyle güzel bir doku bırakıyor ki, cilde kadife gibi bir his veriyor. Sürekli yüzümü okşamak istiyorum bunu sürdükten sonra 😊

Nem konusunda inanılmaz başarılı olduğunu söyleyemeyeceğim, fakat benim cildim karma-yağlı arası bir cilt olduğu için nemlendirmesi bana yeterli geldi, 10 TL’lik bir üründen mucizeler de bekleyemeyiz diye düşünüyorum zaten.

Özetle; kendinizi şımartmak için alabileceğiniz, uygun fiyatlı, ciltte de güzel bir his bırakan kapsüller bunlar. Ben ikinci defa kullanıp bitirdim bu kapsülleri, bu yazıyı da ondan sonra yazdım. İlk fırsatta 2-3 tane daha alıp stoklayacağım. Hatta düzenli olarak 1 hafta kullanıp etkilerini daha iyi gözlemlemek istiyorum. Diğer renklerini de aldım, onları da daha sonra yorumlayacağım.

Siz İsana markasının bu kapsüllerini kullandınız mı? Diğer renklerini de düşünerek en favori kapsülünüz hangisi? Önerdiğiniz kapsül ya da serumları yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Sevgiler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Diadermine Lift+Superfiller Göz Kremi Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap