1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Golden Rose City Style Rimel İncelemesi

Golden Rose City Style Rimel İncelemesi
0

Rimel kullanmayı çok seviyorum. Kirpiklerim daha uzun ve daha siyah göründüğünde gözlerim daha çekici ve daha büyük görünüyor. Bunu kim sevmez ki? Rimeller de en çok kullandığım ve bitirdiğim ürünler arasında yer alıyor.

Golden Rose ürünlerini seviyorum. Rimelim en son bittiğinde, a101’de gezerken bu rimeli 13 TL gibi bi fiyata gördüm. Markası Golden Rose olunca da bir alayım deneyeyim dedim. Bu anlattığım yaklaşık 2 yıl önceydi. İyi ki de almışım…

İlk olarak bu rimelin fırçasını çok beğeniyorum. İnce ve bir kısmında fırça gibi uzun kullar var. Böylece kirpiklerini tel tel ayırıyor, topaklanmayı önlüyor. İnce olduğu için de kullanım kolaylığı sağlıyor, rimelin alta bulaşmasını engelliyor.

Ek olarak, rimeller normalde ilk açıldığında çok ıslak olur ve kullanım zorluğu yaşarsınız. Bu ürün ilk açıldığında bile kurumuş gibi, bu sebeple o ıslanmış rimelin verdiği rahatsızlıkları yaşamıyorsunuz. Kirpikleri uzatıyor ve daha siyah gösteriyor, hacim de veriyor. Bir rimel daha ne yapsın! Tabii ikinci katı uygularsanız daha çok memnun kalabilirsiniz.

Bazı rimeller sürdükten sonra göz altına nokta nokta dökülebiliyor. Bu da gün içerisinde çok rahatsız edici ve sinir edici bir durum. Bu rimelde bunu da yaşamıyorsunuz.

Özetle, benim en sevdiğim rimellerden biri oldu Golden Rose markasının City Style Maskarası. 2 yıldır her bittiğinde alıyorum, hatta bazen stokluyorum. Günlük kullanım için çok uygun bir rimel. Fiyat/performans olarak 10 üzerinden 10. Hiç denemediyseniz, mutlaka deneyin derim. Kullandıysanız, yorumlarınızı aşağıda belirtirseniz çok sevinirim.

Öpücükler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Beaulis Drag It Eyeliner İncelemesi

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap