1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Gelişim

Meleklerin GÜCÜ KİTABINDAN ENSTANTANELER

Meleklerin GÜCÜ KİTABINDAN ENSTANTANELER
0
Merhaba Lavantalarım,

“Bu başlık da ne şimdi?”, “Bunun modası geçeli çok oldu” dediğinizi duyar gibiyim. Fakat içimden bir ses “Meleklerin Gücü” kitabını okurken bir kısmını bloğuma eklemem gerektiğini söyledi, ben de ekliyorum.

Yıllar önce almıştım bu kitabı. Okumaya ise anca fırsat bulabildim. Çok absürt bir kavram olduğunun farkındayım. Benim için de çok ilginç bir deneyimdi bu kitabı okumak. İnsanlar bazen mucizelere inanmaya ihtiyaç duyarlar. Öyle bir zamanda destek de olabilir size kitabın içindeki hikayeler.

Beki İkala Erikli, kitabının başında da belirtmiş; size uyanı alın, uymayanı almayın diye. Belki şu an bu yazıyı okumaya çok ihtiyacı olan birileri vardır, birine umut sağlar diye kısa bir özet geçmek istiyorum kitabın içindeki bilgiler hakkında. Daha detaylı bilgiler ve kitabın içindeki hikayeler için tabii ki kitabı okumalısınız.

Kitapta hangi melekten hangi yardımları isteyebileceğimiz yazıyor. Önce onlarla başlamak istiyorum. Daha sonra kitabı okudukça not aldığım yerler olursa, onları da bloğa ekleyeceğim.

Başmelek Mikail (Michael): Başmelek Mikail’i aklınıza gelen her konuda yardımınıza çağırabilirsiniz. Özellikle de kendinizi, sevdiklerinizi, evinizi vs koruma konusunda.

Başmelek Cebrail (Gabriel): Bir konuşma yapacaksanız Başmelek Cebrail’i yardımınıza çağırabilirsiniz. Aynı zamanda çocukların ve anne babaların da yanındadır. Okul, eğitim gibi konularda onu yardıma çağırabilirsiniz.

Başmelek İsrafil (Raphael): Her türlü hastalığı şifalandırmak için yanımızdadır. Hem kendimiz hem de sevdiğimiz hayvanlar için Başmelek Rafael, Başmelek Mikail ile birlikte çalışır ve iyileştirici yeşil ışığıyla korkunun, her türlü negatif düşüncenin bıraktığı etkiyi şifalandırır. Aynı zamanda yolculuklarınızın güzel, huzurlu geçmesi için yanınızda olmasını isteyebileceğiniz bir başmelektir.

Başmelek Azrail (Azrael): Kaybetme acısını hafifletmeye çalışır. Sevdiklerini kaybedenlerin yanındadır. Ayrıca, eğer danışmanlık, yaşam koçluğu gibi işlerle uğraşıyorsanız, onu yardıma çağırabilirsiniz.

Peki siz bu tarz mucizeler yaşadınız mı? Meleklerin gücüne inanıyor musunuz? Ben hayatımda çok denemedim, zaten çok da inanmıyorum, biraz abartı geliyor. Fakat merak da ediyorum. Bu tarz deneyimler yaşadıysanız, yorumlarda belirtirseniz çok sevinirim.

Sevgilerimle.

Belki bu yazıyı da okumak istersiniz: Kötü Duygulardan Kurtulmak İçin Doğal Taşlar

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap