1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Wet n Wild Perfect Pout Ruj Yorumu – Extra Cinnamon, Please

Wet n Wild Perfect Pout Ruj Yorumu – Extra Cinnamon, Please
0
Merhaba Begonyalarım,

Bugün size çok beğenerek aldığım ama beni biraz hayal kırıklığına uğratan Perfect Pout ruj serisinden bahsedeceğim.

Bilirsiniz efendim, wet n wild iyi markadır, güzeldir. Hem bol bol indirime girer, fiyatları uygundur, hem de genel olarak kaliteli ürünler çıkarırlar. Bu yüzden indirimde yakalandığında mutlaka bir şeyi alınır ve kullanılır.

Ben de indirimde denk gelip aldığım Perfect Pout Lip Color serisinden “Extra Cinnamon, Please” renginden bahsedeceğim.

Önce olumlu yönleri. Bu rujun rengine vurulup satın aldım. Rengi de gerçekten insanı içine çekip hapsediyor, öyle güzel. Hipnotize olmuş gibi baktım ve aldım. Öyle ki denemedim bile. Keşke deneseydim…

Ürünün öyle bir kokusu var ki… Berbat. Çok, çok, çok uzun süre beklemiş rujlarda bir koku olur, bilirsiniz. Kimyasal bir koku gibi. Sanki ürün bozulmuş gibi. Bu rujlarda da öyle bir koku var. Eğer koku hassasiyetiniz varsa bu üründen uzak durun. Ben o kadar takılan bir insan değilim, yine de beni acayip rahatsız etti. Ruju çöpe atıyordum neredeyse daha hiç kullanmadan. Hatta mağazaya gidip tester ürünlerini kokladım, acaba benimkinde mi sorun diye. Fakat hepsinde aynı koku vardı.

Sürümü nispeten kolay bir ruj. Fakat kaydırması biraz zor geldi bana. Fazla sert davranınca da biraz taştı kenardan. Kalıcılığı ise hiç yok gibi. 7 saatlik süre içerisinde 5 kere ruju yeniledim. Bir şey yiyip içtiğiniz anda rujun yarısı kayboluyor.

Özetle, maalesef ben bu “Perfect Pout” serisini hiç ama hiç beğenemedim. Rengine bayılsam da bir daha kesinlikle almam. Elim bu ruja hiç gitmiyor desem yeridir. Son zamanlarda beni en çok hayal kırıklığına uğratan ürün oldu. Gerçekten üzüldüm yalan değil.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Bu ruj serisinden bir ruj kullandınız mı? Sizinkinde de aynı koku var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Öpücükler.

Belki bu da ilginizi çekebilir: Wet n Wild Color Icon Allık Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap