1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Note Detox & Protect Fondöten İncelemesi

Note Detox & Protect Fondöten İncelemesi
0

Uygun fiyatlı fondötenlerden devam ediyoruz. Bugün de sevdim mi sevmedim mi çok da karar veremediğim bir fondötenden bahsedeceğim size; Note Detox Protect Fondöteni.

Ürünün ambalajından başlayalım. Pompalı ve cam bir ambalajı var. Kullanımı oldukça kolay. İçerisinde E vitamini, SPF 15 ve yosun özü bulunuyor. İçerisinde paraben de yok. Bir de tabii hayvanlar üzerinde test edilmemiş olması da artı bir özellik.

Ürünün şu anki etiket fiyatı 105 TL. Fakat Note markası bildiğiniz gibi sık sık %50 indirim yapan bir marka. 50-60 TL civarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kapatıcılığı ise ortadan yükseğe doğru diyebiliriz. Oldukça güzel bir kapatıcılığı var fondötenin. Tek kat sürdüğünüzde yeterli oluyor, ki ikinci katı kullanmanızı pek önermem.

Fondöten sarı alt tonlu, ona göre alın. Allık ve bronzer gibi bir ürün kullanmazsanız ölü gibi durabilirsiniz. Ben en açık rengini almıştım, biraz hayalet gibi oldum 😊. Bir numara daha koyusunu almalıymışım. Bu sebeple şimdi de biraz yapısından bahsedeceğim.

Çok fazla bulaşma yapmasa da çok çabuk kaybolan bir fondöten değil. Ürünün pudralı ve yoğun bir yapısı var, bu yüzden kesinlikle öncesinde cildinizi güzelce nemlendirin, baz uygulayın ve ıslak bir sünger ile uygulayın. Aksi takdirde dağıtırken çok zorlanırsınız. Az bir miktar alın, kıvamı çok yoğun. Düzgün dağıtılmazsa yüzde sıva gibi durabiliyor ve cildiniz maske görünümü alabiliyor. Dağıtması biraz daha kolay olsa daha çok severdim diye düşünüyorum. Ben genellikle bb krem ya da daha sıvı bir fondötenle karıştırarak kullanmayı tercih ediyorum. Yapısı koyu olduğu için baya da bereketli bir fondöten.

Kuru ciltlerin nefret edeceği, fakat yağlı ve yağlıya dönük ciltlerin sevebileceği bir fondöten olduğunu düşünüyorum. Ben ise biraz ortada kaldım, bazı günler seviyorum, bazı günler sevmiyorum. Fakat bitince ikincisini almam diye düşünüyorum. Bir süre sonra cildimde çizgilenme yaptı ve biraz pul pul bir görüntü oluştu. Başka fondötenler denemeye devam edeceğim gibi gözüküyor 😊.

Siz Note Detox Protect Fondötenini kullandınız mı? Kullandıysanız yorumlarınız neler? Ek olarak önerebileceğiniz fondötenler varsa yorumlarda belirtmeyi lütfen unutmayın.

Sevgiler.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Rimmel London Match Perfection Fondöten İncelemesi

Gratis linki: Tık Tık

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap