1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Nivea 3’ü 1 Arada Beyaz Kil Maskesi Yorumu

Nivea 3’ü 1 Arada Beyaz Kil Maskesi Yorumu
0

Haftada bir kez düzenli olarak maske yapmaya çalışıyorum. Bu sebeple, Nivea 3’ü 1 Arada Beyaz Kil Maskesi ürününü ben hep maske olarak kullandım. Yani yazıyı okurken bu şekilde kullandığımı da göz önüne alarak okuyabilirsiniz.

Bu ürünün gramajı 150 ml ve tüp şeklinde. İçerisinde beyaz kil ve manolya özü bulunuyor. Biraz parfümlü bir kokusu var, beni rahatsız etmedi.

Sürdükten sonra 10 dakika kadar cildimde bekletiyorum ve sonra yıkıyorum. İçerisindeki peeling tanecikleri biraz büyük, bu sebeple her kullandığımda acaba cildimi çiziyor muyum diye korkuyorum. Daha küçük parçacıklar olsaydı daha mutlu olurdum.

Kullandıktan sonra cildimin temizlendiğini hissediyorum. Yumuşaklık veriyor, cildi germiyor. Yağlanmayı biraz geciktirse de uzun süre etkili olduğunu gözlemlemedim ne yazık ki. Özellikle makyaj öncesi kullanımda çok başarılı.

Benim cildimde herhangi bir alerjik reaksiyona ya da sivilceye neden olmadı. Artık yeni bir ürün kullanırken cildimdeki etkisini daha iyi görebilmek için aynı anda başka yeni ürünler kullanmamaya çalışıyorum. Bu sayede sivilce yapan ya da reaksiyon gösteren ürünleri hemen fark ederek kullanmayı kesebiliyorum. Sizin hassas bir cildiniz varsa içeriği çok da temiz olmadığı için bu üründen uzak durmanızı önerebilirim.

Uzun süreli kullanımda çok da faydası olduğunu gözlemlemedim. Daha çok temizleme özelliği var, cilt üzerinde ekstra bir başarısını göremedim. İlla alınması gereken bir ürün değil, fiyatı da oldukça yükseldi son dönemlerde. Aldığıma pişman olmadım açıkçası, denenebilir. Başka bir temizleyici bulamazsam da buna yine yönelebilirim. İndirimde denk gelirseniz Nivea’nın Beyaz Kil Maskesi ürününü alıp deneyebilirsiniz.

Sizin uygun fiyatlı maske ve temizleyici önerileriniz neler? Favori ürünlerinizi yorumlarda paylaşırsanız çok sevinirim, hala çok beğendiğim bir temizleyici bulmuş değilim ne yazık ki.

Sevgiler. 🤗

Bu yazı da ilginizi çekebilir: L’Oréal Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske İncelemesi

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap