1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

WET N WILD COLOR ICON BRONZER İNCELEMESİ – PALM BEACH READY

WET N WILD COLOR ICON BRONZER İNCELEMESİ – PALM BEACH READY
0
Merhaba Kestanelerim,

Bugün bir bronzer yorumu ile geldim.

Wet n wild ülkemizde herhalde en çok kullanılan markalardan biri. Gratis de sağ olsun neredeyse her ay bu markada %50 indirim yapınca, ürünlerin fiyatı resmen devede kulak gibi kalıyor ve insan almadan edemiyor.

Bu markanın genel olarak ürünlerini beğeniyorum. Başarılı bir marka olduğunu da düşünüyorum. Fakat maalesef bu bronzerla pek anlaşamadık açıkçası. Bunu çok da üzülerek söylüyorum.

İlk olarak ürün pigmentasyon açısından yine başarılı. Bunu asla inkar edemem. Fırçaya çok kolay alınıyor, uygulanıyor ve dağıtılması da çok kolay. Bu açılardan ürünü beğendim. Ama beğenmediğim yönleri de var. Mesela, inanılmaz derecede tozutuyor. Ürünü her aldığımda bir o kadar da toz çıkıyor ortaya. Bu durum da benim hoşuma gitmeyen bir şey. Tozutan ürünleri beğenemiyorum, huyum kurusun.

Beğenmediğim diğer bir özelliği ise, bronzer olarak satılan bir ürünün içerisine konulan simler. Ürün pırıltılı ve içinde minik minik simler var. Yüzde çok belli olmasa da yine de bir bronzer için rahatsız edici olduğunu düşünüyorum. Ek olarak da, bir bronzer için fazla kızıl buldum. Bundan dolayı bronzer kullanmak istediğim zaman elim bu ürüne pek gitmiyor. Bu da beni bir parçacık üzüyor. Çünkü daha önce de belirttiğim gibi, sevdiğim bir marka.

Ürün çok bereketli 😊 Kocaman gramajı var zaten. Kullan kullan bitmiyor. Arada sırada yine kullanıyorum, çöpe atacak kadar da nefret etmedim yani. Bu ürünü bitirince aynı seriden başka bir bronzer alacağım kesinlikle. Şu an almıyorum, çünkü alırsam bunu kullanmayı bırakacağımdan eminim. 😊

Özetle; berbat bir ürün değil. Çok tozutuyor, kızıllığı fazla ve içinde sim var. Bir daha alacağım bir ürün değil. Belki bu özellikleri arayan biri iseniz bu ürünü çok sevebilirsiniz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Bu ürünü kullandınız mı? Yorumlarınız neler? Uygun fiyatlı bronzer öneriniz varsa onları da yoruma mutlaka bırakın.

Hepinizi öpüyorum.

Bu yorum da ilginizi çekebilir: Wet n Wild Color Icon Allık

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap