1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Gelişim

Aşkı Kaybetmemek İçin Doğal Taşlar – 6

Aşkı Kaybetmemek İçin Doğal Taşlar – 6
0
Merhaba Badem Gözlülerim,

Bu yazı dizimde size doğal taşların kullanım alanlarından bahsedeceğim. Bir doğal taş dükkanına girdiğinizde sizi pek çok çeşit karşılıyor ve afallıyorsunuz. Bu yazı dizisi de doğal taşlar için bir rehber niteliğinde olacak diye düşünüyorum. Altıncı bölümde ise aşkı kaybetmemek için kullanabileceğimiz taşları inceleyeceğiz.

Bu yazıyı hazırlarken “Nicholas Pearson – Crystal Healing for the Heart” kitabını baz aldım. Bu kitapta bu doğal taşlarla ilgili daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hazırsanız bu yazı dizisinin altıncı bölümü ile devam edelim.

Kalsit: Eşiniz ile aranızdaki bağı kuvvetlendirmek ve duygusal bağı güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Seksapelitemizden suçluluk duymamamıza ve cinsel olarak eşimizle olan iletişimimizi desteklemeye yardımcı olur.

Ateş Opali: İlişkimizdeki sorunları çözmemize ve ilişkimizdeki tutkuyu ve aşkı kuvvetlendirmemize yardımcı olur. Bir ilişkideki tarafların ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşımaları için cesaret verir.

Kunzit: Kalp çakramızı aktive eder, harekete geçirir. Daha anlayışı olmamızı ve eşimize karşı daha fazla empati ile yaklaşmamıza yardım eder.

Pembe Safir: Üzerimizdeki aşırı yükten kurtulmamıza destek olur. Aşka ve romantizme ruhsal bir kalite getirir. Birbirimizi aşkın gücü ile daha iyi hale getirmemize ve yaralarımızı sarmamıza yardımcı olur.

Rodolit Lal: Gerçek tutkuyu harekete geçirir. Bolluk ve zenginlik ile ilişkili bir taştır. İlişkimizin bereket ve bollukla büyümesini sağlar.

Dumanlı Kuvars: Stresten kurtulmamıza yardımcı olur. Anti-stres taşıdır. Hayatımızın kontrolünü elimize almamıza destek olur. Rahatlamamızı sağlar. En zor zamanlarımızda bize destek olur ve aşkımızı güçlendirir.

Doğal Taşlar yazısının beşinci bölümü için: Tık Tık

Kitabı amazondan satın almak için: Tık Tık

 

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap