1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Diadermine Lift+ Güneş Koruyucu Kırışıklık Karşıtı Krem İncelemesi

Diadermine Lift+ Güneş Koruyucu Kırışıklık Karşıtı Krem İncelemesi
0

Günlük kremler artık olmazsa olmazlarımızdan. Herkes nemlendirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyor. Tabii güneş koruyucular da öyle. Uygun fiyatlı kremler alıp denemeye devam ediyorum, bugün de Diadermine markasının Lift+ kreminden bahsedeceğim.

Ürünün içerisinde 30 spf içeren güneş koruması var. Hem güneş kremi hem nemlendirici kullanmak yerine ikisi birden olsun diye bu ürünü satın almıştım. Ürün cam kavanoz içerisinde, bu açıdan güzel. Yoğun bir parfüm kokusu var, koku hassasiyetiniz varsa rahatsız edici olabilir.

Yapısı ise oldukça koyu ve emilimi de çok zor. Bu sebeple yağlı bir his bırakıyor, makyaj öncesinde kullanmak için uygun olduğunu düşünmüyorum maalesef. Kusmaya sebep olabiliyor. Yağlı bir his bıraktığı için de güneşli havalarda terletiyor. Normalde terlediğimden çok daha fazla terliyorum bu kremi kullandığımda. Yine yapısı sebebiyle de sivilce oluşturduğunu düşünüyorum; karma-yağlı ciltler çok anlaşamaz bence.

Fiyatının çok uygun olmasına kanıp almıştım, sık sık indirime giriyor ve 20 TL gibi bir fiyata alabiliyorsunuz. Fakat ucuz diye aldığım pek çok cilt ürününde olduğu gibi bu kremden de memnun kalmadım ne yazık ki. Bitirmek için çok uğraştım, ama her sürdüğümde cildimde oluşturduğu his sebebiyle sürerken çok mutsuz oldum. El kremi olarak kullanarak bitirmeye çalışıyorum, ama ellerimde oluşturduğu histen de çok memnun değilim.

Özetle; aldığıma çok pişman olduğum ve cildimde sorunlar çıkaran bir krem oldu benim için. Diadermine markasının bir nemlendiricisini daha almıştım, ne yazık ki ondan da çok memnun kalmadım. Diadermine markasından uzaklaşmama neden olan ürün oldu bu krem.

Siz Diadermine Lift+ Güneş Koruyuculu kremi kullandıysanız tecrübelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Beğendiğiniz karma/yağlı ciltlere uygun olan, uygun fiyatlı nemlendirici önerileriniz varsa, onları da belirtirseniz çok mutlu olurum. Krem arayışım sürüyor.

Sevgiler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: İsana Perfect Teint Kapsül Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap