1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Simple Su Bazlı Nemlendirici Yorumu

Simple Su Bazlı Nemlendirici Yorumu
0

Günlük kullanıma uygun nemlendirici arayışımda yeni bitirdiğim simple su bazlı nemlendiricisinden bahsetmek istedim size bugün. Daha yeni bitirmişken ve deneyimlerim tazeyken çok geciktirmeden hemen anlatayım dedim.

Simple bildiğiniz gibi bir İngiliz markası ve kendisi ülkemizde genel olarak kullandığı içeriklerle, cruelty-free olmasıyla, geri dönüşümlü ambalajları ve uygun fiyatlarıyla çok seviliyor. Ben de kendisiyle çok iyi anlaşıyorum diyebilirim.

Bu nemlendiricisini bir gün öylesine Watsons’da gezinirken çok uygun fiyata görerek aldım. 125 ml boyutuyla piyasadaki diğer nemlendiricilere göre daha büyük ve daha uzun kullanılabiliyor. Oldukça hafif bir yapısı var, sürdüğünüzde yüzde kusma vs yapmıyor ve çabucak emiliyor. Su bazlı olduğu için cildinizde herhangi bir ağırlık da yapmıyor.

Karma/yağlı bir cildim olduğu için sivilce çıkarma çok müsait olan yüzüm bu kremde herhangi bir reaksiyon göstermedi. Genel olarak simple ürünleriyle cildim iyi anlaşıyor ve sivilce çıkarmıyor.

Nemlendirici olarak çok hafif olduğu için özellikle yazın çok rahat kullanılır. Fakat kuru ciltlilere nemlendirme özelliğinin yeterli geleceğini sanmıyorum. Özellikle yağlı ciltliler çok beğenir diye düşünüyorum.

Simple su bazlı nemlendiriciyi makyaj öncesinde kullandığımda da makyajımda herhangi bir kusma yaşamadım. Makyajımla güzel uyum sağladı.

Özetle; her şeyin fiyatının çok uçtuğu bugünlerde bu nemlendiriciyi uygun fiyata görürseniz kaçırmayın derim. Ben bir daha alır mıyım, kesinlikle alırım. Hafifliği ve cildimle iyi anlaşmasıyla tekrar tercih edeceğim bir nemlendirici oldu.

Siz simple su bazlı nemlendirici ürününü kullandınız mı? Siz de yorumlarınızı yorum bölümüne bırakırsanız beni çok mutlu edersiniz. Ek olarak kullandığınız uygun fiyatlı nemlendiricileri de bizimle paylaşmayı unutmayın.

Sevgiler 🤗

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Bee Beauty Bee Kolajen Yaşlanma Karşıtı Cilt Kapsülü Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap