1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

BEAULIS DREAM IT KONTÜR PALETİ 532 DREAMY İNCELEMESİ

BEAULIS DREAM IT KONTÜR PALETİ 532 DREAMY İNCELEMESİ
0

Bu şekildeki paletleri çok seviyorum. Tek palette bronzer, aydınlatıcı ve allık. Çantaya at, yanında taşı. Bu yazımda da Dream It paletini inceleyeceğiz. Fiyatı da %50 indirimde 15 TL civarına düşüyor. Fakat çabuk tükendiği için bulmak zor olabiliyor.

Üründe daha önce belirttiğim gibi 3 adet çeşit var. Bronzer ürünü soğuk kahve alt tonlarından oluşuyor. Kontür yapmak için de uygun bir ürün. Dağıtılması nispeten kolay. Pigmenti de kolay yönetilebilir cinsten; ne çok az ne de çok fazla pigmenti var. Bu sebeple bronzer bölümünü bol bol kullanıyorum. Paletin en sevdiğim kısmı burası. İçerisinde kızıllık ya da sim falan içermiyor. O açıdan benim en sevdiğim bronzer türü olmuş.

Aydınlatıcı bölümü ise bence nispeten zayıf. Renk tonu kremsi bir yapıda, çok beyaz olmaması bu açıdan oldukça iyi oluyor. Fakat neredeyse pudra gibi, azıcık abartırsak. İçinde çok az aydınlatıcı var, ben bunu aydınlatıcı olarak sürdüğümde yetmiyor, yetemiyor. Gözde kullanılırsa daha iyi olabilir. Sabah erken vakitlerde ya da öğlen dışarı çıkacaksanız, o zaman yeterli olabilir. Ben bir yıldız gibi parlayayım diyorsanız, aydınlatıcı bölümü size yeterli gelmeyecektir. Göz üstünde ya da göz pınarlarında değerlendirebilirsiniz.

Allık bölümü ise çok tatlı bir pembeden oluşuyor. Pek çok cilt tonuna ve hatta makyaja uyabileceğini düşünmekteyim. Pigmenti aynı bronzer gibi; ne çok fazla ne çok az. Dağıtılması nispeten kolay. Zaten bu tarz pembiş tonları hangimiz sevmiyoruz ki? İçerisinde hafif parıltılar bulunduruyor, öyle kocaman değil. Bu parıltıyı da ben çok sevdim.

Özet olarak; fiyatına göre başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bronzer ve allık kısmını severek kullanıyorum, fakat aydınlatıcı kısmını çok yeterli bulmuyorum. Yine de bu fiyata alınabilecek en iyi yüz paletlerinden biri olduğunu vurgulamak isterim. Zaten hemen tükenmesi ne kadar sevildiğinin de bir kanıtı bence.

Dream It

İçeriğinde; mica, paraffinum liquidum, tocopherol, methylparaben, propylparaben, tocopheryl acetate, tin oxide bulunuyor. İçeriğindeki parabenden dolayı almada tereddüt edebilirsiniz. Bir de ürün Çin’de üretilmiş. Bu beni çok şaşırtmıştı.

Son olarak ürünün paketlemesi çok dandik gibi görünse de bende henüz bir kırılma yapmadı. Çantada taşırken de sorun yaşamadım. (Fakat içerisindeki aydınlatıcı dağıldı, yarısı gitti.) Gramajı da yüksek olduğu için baya da bereketli. Yıllarca kullanacakmışım gibi geliyor. Öyle bol. 😊 Paleti tamamen bitirmem çok uzun süre alacak. Bronzer ve allığın gramları 4.8 gram, aydınlatıcı ise 4.48 gram. Palet bir daha bitince almam diye düşünüyorum, bir kere alıp bitirmek yeterli bence. 😊

Siz Dream It paletini kullandınız mı? Yorumlarınız nelerdir? Siz neler düşünüyorsunuz? Benim bahsetmeyi unuttuğum bir özelliği varsa lütfen yorumlarda belirtin.

Öpücükler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Beaulis Drag It Eyeliner İncelemesi
Paletin Gratis Linki: Tık Tık

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap