1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Beaulis Stop İt Makyaj Sabitleyici Sprey İncelemesi

Beaulis Stop İt Makyaj Sabitleyici Sprey İncelemesi
0

Makyaj sabitleyiciler büyük bir hızla yaşantımıza girdi. Ben de biliyorsunuz ki Beaulis markasını seviyorum. Bu markanın “Stop it” isimli makyaj sabitleyicisini alıp denedikten sonra, sizlerle yorumumu paylaşmak istedim.

Ürün çok minik, buna rağmen uzun süre dayandığını söyleyebilirim. Ben çabuk bitiremedim. Her gün kullanmadım tabi, onu da belirtmek isterim. Her gün kullanılırsa 1-1,5 ayda bitebilir. Küçük olduğu için taşıması da çok kolay.

Makyajınızı yaptıktan sonra oluşan tozlu görünümü azaltma konusunda bence başarılı. Makyajınızın cildinize daha güzel oturmasını sağlıyor. Bu açıdan bir artısı daha var. Spreyin püskürtme mekanizması da güzel. Yüzünüze tükürmüyor. Eşit miktarda dağıtıyor. İçerisinde alkol barındırmadığı için yüzünüze sıkarken boğulmuyorsunuz.

Yüzü kurutmuyor, aksine nemlendiriyor. Pul pul görünümü de engelliyor. Bende herhangi bir sivilce sorununu da yol açmadı, zaten ürünün yapısı su gibi. Fakat makyajın kalıcılığını arttırmak için kullanıyorsanız, o açıdan çok da başarılı değil. Kalıcılık konusundaki performansını pek de başarılı bulamadım. Belki 1 saat kadar uzatabiliyor makyajın kalıcılık süresini, hepsi bu. Fakat maskemi çıkardıktan sonra, maskemde baya bir makyaj kalıntısı görüyorum. Bu açıdan eksi puanı var.

Yapısı su gibi olduğu için rimelinizde bir miktar akma yapabilir. Ben böyle bir sorun yaşamadım, fakat uyarmak istedim. Spreyi sıktıktan sonra rimelinizi sürerseniz daha iyi bir performans elde edebilirsiniz.

Eğer mat bir bitiş istiyorsanız bu ürün size uygun değil. Daha önce de belirttiğim gibi, nemlendirici özelliği var, bu sebeple nemli bir cildiniz oluyor.

Fiyatı şu anda 27 TL. %50 indirime bol bol giren bir marka olduğu için fiyatı 15 TL civarında diye düşünebilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa satın alabileceğiniz bir ürün. Günlük kullanım için tamam, ama özel günlerde asla yetmeyecektir.

Özetle; “Stop it” tekrar alacağım bir ürün oldu. Fakat ancak kış aylarında tercih ederim. Kalıcılık istiyorsanız başka markalara bakmanızı öneririm.

Siz bu spreyi kullandınız mı? Yorumlarınız neler?

Öpücükler.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Beaulis Dream It Kontür Paleti İncelemesi

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap