1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

BEAULIS START IT MAKYAJ BAZI İNCELEME

BEAULIS START IT MAKYAJ BAZI İNCELEME
0
Merhaba Çiçeklerim,

Makyaj bazı kullanımına yeni başladım. Tabii ki her zaman uygun fiyatlar peşindeyim. %50 indirimde bu makyaj bazına denk gelince de hemen denemek istedim ve tabi ki de aldım ve denedim.

Benim gözenekli bir cildim var – maalesef. Çok da üzülüyorum bu duruma. Bakımlar yaparak bu durumun önüne geçmeye çalışıyorum ama pek de başarılı olduğum söylenemez.

Benim o kocaman gözeneklerimi bu makyaj bazı kapatmada çok da başarılı olamadı. Ürünün ince bir yapısı var, sürmesi ve dağıtması çok kolay. Cilde de hemen yerleşiyor, uygulama konusunda hiç zorluk çekmedim. Yüzüme sürdüğümde güzel bir ferahlık veriyor, bu hissi çok güzel. Denediğim ilk makyaj bazı olduğunu da söylemek istiyorum, tabii ki zamanla başka makyaj bazlarını da deneyeceğim.

Ürünün ışıltı verdiği iddia ediliyor, ben bu etkisini de göremedim. Fakat baz sürüp üzerine fondöten sürdükten sonra fondötenin cildime daha güzel oturduğunu gözlemledim. Cildime tutunmasını birazcık daha arttırıyor. Doğal olarak kalıcılığını da. Ama yine de aman aman bir performans ve değişiklik göremedim. Uygulamasam da olur modundaydım yani. Ürünü aldık, tabii ki bitireceğiz.😊

Özet olarak; ürünü kullansam da olur kullanmasam da olur kategorisine yerleştirdim. Bir daha satın alacağımı sanmıyorum. Başka bir makyaj bazı alarak karşılaştırma yapınca kararım değişir belki, bilemem. 😊 Fiyat/performans olarak fena değil. Yoklukta her türlü gideri var.

Siz bu ürünü kullandınız mı? Neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı çok merak ediyorum.

Öpücükler.

Belki bu ürünü de beğenebilirsiniz: Beaulis Close IT Kapatıcı İncelemesi

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap