1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

Bee Beauty Bee Kolajen Yaşlanma Karşıtı Cilt Kapsülü Yorumu

Bee Beauty Bee Kolajen Yaşlanma Karşıtı Cilt Kapsülü Yorumu
0

Bee Beauty Bee Kolajen Yaşlanma Karşıtı Kapsüllere bir gün Gratis’te öylesine gezerken denk geldim. Fiyatı oldukça uygundu, içerisinde de 50 tane bulunuyor. “Ne kadar kötü olabilir ki?” diyerek aldım ve denemek istedim.

Plastik bir şişede geliyor kapsüller. Bee Beauty zaten genel olarak temiz ürünler üretiyor, içerisinde ağır kimyasallar bulunmayan, doğal içerikler kullanıyor. Bu ürünün içerisinde de bal mumu var, bu sebeple yağlı bir formülü var. Eğer çok yağlı bir cildiniz varsa emiliminde sorun yaşayabilirsiniz.

Benim karma bir cildim var ve ilk sürdüğümde parlamasını ve kıvamını görünce biraz korkmuştum. İlk sürdüğümde kalıp gibi kaldı yüzümde ve cildim yağ sürmüşüm gibi parlamaya başladı. Gece yatmadan önce sürdüm ve uyudum. Sabah kalktığımda cildim yumuşacıktı ve herhangi bir yağlanma yoktu. Dokusu çok hoşuma gitti cildimin. Sivilce yapar diye çekinmiştim, fakat öyle bir sorunla da karşılaşmadım.

Yoğun yapısı sebebiyle ben her gün kullanmıyorum, karma ve yağlı ciltlerin her gün kullanması cilde ağır gelir diye düşünüyorum. Bu kapsülleri kışın haftada 1, yazın haftada 2 şeklinde kullanmaya çalışıyorum. Haftada 1 yaptığım kimyasal peeling işlemi üzerine uyguluyorum genel olarak.

Herhangi bir kozmetik ürününden mucizeler beklemenin yanlış bence. Ancak bundan sonra olacak olan etkilerin hızını azaltabilir. Bu sebeple ben bu ürünü yaşlanma karşıtı ya da kırışıklık azaltıcı gibi değil de, daha çok nemlendirici bombası gibi görüyorum. Fiyatının çok uygun olmasıyla, fiyat performans ürünü diyebilirim. Özellikle kuru ciltliler daha çok sever sanırım. Haftada 1 kullansanız size 1 yıl yetecek bir ürün. Şu anda indirimli fiyatı da 50 TL civarında. 50 adet kapsül için uygun bir fiyat olduğunu düşünüyorum.

Siz Bee Beauty markasının Bee Kolajen Yaşlanma Karşıtı Kapsüllerini kullandınız mı? Fikirleriniz neler? Kuru ciltliyseniz memnun kaldınız mı? Kuru ciltli değilseniz de bu kapsüller sizin cildinizde nasıl tepki gösterdi? Favori cilt kapsülleriniz neler? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Sevgiler. 🤗

Gratis Linki: Tık Tık

Trendyol Linki: Tık Tık

Trendyol Koleksiyonum: Tık Tık

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Isana Hydro Booster Kapsül İncelemesi

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap