1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik

CITY COLOR FAR PALETİ YORUMU – SAFARİ

CITY COLOR FAR PALETİ YORUMU – SAFARİ
0
Merhaba Künefelerim,

Bugün bir far paleti incelemesi paylaşacağım sizlerle. City Color sadece Gratis’lerde satılan bir marka. Çok ürün çeşidi yok. Genelde far paletleri mevcut. Sık sık indirime giriyor ve bu far paletleri 11-12 TL civarına düşüyor. Ben de tabi bu fiyatı görünce dayanamayıp aldım ve sizinle de yorumumu paylaşmak istedim.

Ürünün resminden de görebileceğiniz üzere palette pek çok renk çeşidi var. Günlük makyaj çıkabileceği gibi, çok rahatlıkla gece makyajı da yapabiliyorsunuz. Parıltılı farların yanı sıra mat farlar da mevcut. 12 renk oldukça güzel seçilmiş bana göre. Renkler de birbiriyle karıştırılabiliyor ve birbirleriyle uyum gösteriyorlar.

Ürün pigment açısından da çok başarılı. Gözünüze çok kolay yerleşiyorlar ve rengini de güzel bırakıyor. Her far paletinde olduğu gibi fırça yerine parmakla uygularsanız tabi ki daha yoğun bir renk elde ediyorsunuz. Fakat fırçayla uygulandığında da ürünün performansı sizi oldukça mutlu edecektir. En azından ben mutlu mesut kullanıyorum. 😊

Kalıcılık olarak da beni mutlu ettiler. Gün sonunda hala gözümde takılıyorlardı. Gerçi genelde benim gözümde farlar dağılma ya da uçma yapmıyor. Far bazı kullanmadan da farları kullandığımda göz kapağımda kalıyorlar.

Genel olarak konuşursam bu fiyata bu performansı hiç ama hiç beklemiyordum açıkçası. Çok az bir tozutma yapıyor, yalan yok. Yine de bu fiyata bir far paleti alıp, bu kadar renge sahip olup, kolay dağıtılan ve her rengi güzel güzel renk veren bir palet bulmuşken, azıcık tozutmaya göz yumulabilir. Bir de dağıtırken bir tık zorlanabilirsiniz, kaymak gibi sürülmediklerini belirtmem lazım.

Bu far paletinin aynı zamanda nude, smokey ve copper çeşitleri de var. Bu paletleri de koleksiyonuma katıp mıncıklamak istiyorum. Çünkü bu paletten gerçekten memnun kaldım. Alıp eve geldiğimde çok korkarak açmıştım, ama beni hiç pişman etmediler. Özellikle hafif parıltı içeren  turuncu rengin altında 2. sırada yer alan koyu altın/yeşil/bakırımsı renge bayılıyorum (artık ne rengiyse, karar veremedim, siz söyleyin).

Azıcık tozutması ve azıcık zor dağıtılması haricinde bu ürün hakkında söyleyebileceğim hiçbir olumsuz yorum yok. Daha çok seçenek çıkartırlar inşallah 😊

Siz City Color markasının bu far paleti hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim kadar beğendiniz mi? Olumsuz yönleri var mı? Lütfen yorumlarda paylaşın.

Hepinizi öpüyorum.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Wet n Wild Color Icon Allık Yorumu

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

Yorum Yap